Imieniny: Klaudiusza, Marii
Data dodania: 2010-05-06 10:31

Iwona Starczewska

Traveland nie podołał...

Traveland Społem Olsztyn przegrał przed swoją publicznością z Zagłębiem Lubin. Niestety olsztyńscy szczypiorniści mają marne szanse na zajęcie piątej pozycji, jak miało to miejsce w poprzednim sezonie.

Od początku spotkania na parkiecie dominowali goście, a olsztyńska obrona nie prezentowała się zbyt dobrze. Mimo, że Traveland ''gonił'', goście byli w widocznie lepszej formie. Olsztyński zespół zdecydowanie osłabiło zejście, niemalże jednocześnie, dwójki zawodników. Warmiacy przebudzili się przed końcem pierwszej połowy doprowadzając do wyniku 18:20 dla Zagłębia. Druga połowa to zdecydowanie lepsza gra olsztyńskiego zespołu i widoczne zamyślenie gości, którzy w sobotę zmierzą się z Vive Kielce. Mimo zmniejszenia przewagi Zagłębia, Warmiacy przegrali spotkanie 32:36.

We wczorajszym meczu zabrakło Piotra Frelka i Adama Wolańskiego. Dlaczego? Nieoficjalnie mówi się o planowanym odejściu z drużyny nie tylko tej dwójki, ale także Marka Boneczki. Szefowie klubu podjęli już decyzję - z klubu odejdzie Adam Waśko i Marcin Żelazek.

Traveland Społem - Zagłębie Lubin 32:36 (18:20)

Traveland Społem: Sokołowski, Boniecki - Ćwikliński 2 (2 karne), Urbanowicz 2, Hegier 4, Kłosowski 4, Masiak 3, Garbacewicz 1, Kopyciński 2, Bartczak 7 (3), Szymkowiak, Krawczyk 4, Malewski 3
kary: Urbanowicz, Hegier

Zagłębie: Machler, Świrkula - Orzłowski 1, Stankiewicz 4, Niedośpiał 1, Steczek 1, Paweł Adamczak 2, Fabiszewski 3, Kozłowski 4 (1), Piotr Adamczak 3, Obrusiewicz 8 (4), Yakouvlev 1, Nowak 6, Tomczak 2
kary: Stankiewicz, Obrusiewicz, Nowak.

Źródło: travelandspolem.pl/własne