Trans w Olsztynie. Julia Marcell zagrała w amfiteatrze [ZDJĘCIA]

Trans w Olsztynie. Julia Marcell zagrała w amfiteatrze [ZDJĘCIA]
Julia Marcell zagrała 1 sierpnia w olsztyńskim amfiteatrze
Fot. Artur Szczepański / Olsztyn.com.pl

W sobotę (1 sierpnia) w amfiteatrze w Olsztynie zagrała przedstawicielka muzyki alternatywnej, Julia Marcell. Piosenkarka, dosłownie i w przenośni, wprowadziła słuchaczy w „trans”, zapewniając im niezwykle refleksyjny wieczór. Występ Julii to kolejny koncert z cyklu tegorocznego, letniego programu artystycznego MOKu, pod hasłem „Miasto jest Wasze”.

W sobotni wieczór w olsztyńskim amfiteatrze wystąpiła Julia Marcell. Swoim alternatywnym brzmieniem wprowadziła publiczność w „trans” i zadumę. Choć piosenkarka pochodzi z Olsztyna, dopiero niedawno zagrała koncert w swoim rodzinnym mieście.

Julia Marcell, a właściwie Julia Górniewicz, to córka olsztyńskiego profesora i drugiego rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, Józefa Górniewicza. Pochodzi z Olsztyna, choć wychowała się w Toruniu, a swoją dalszą karierę muzyczną kontynuowała za granicami kraju (m.in. w Berlinie). Julia śpiewa i komponuje muzykę alternatywną, elektroniczną i eksperymentalną. Ma 38 lat. Karierę sceniczną rozpoczęła natomiast ok. 13 lat temu.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz