Taxi-olsztyn.pl - olsztyński small business sięga po internet.

To, że internet nie tylko coraz śmielej wdziera się w codzienne życie, ale już nadobre się w nim zadomowił stało się dla prawie wszystkich jasne. Dobrodziejstwa z tego medium zaczynają dostrzegać przedstawiciele olsztyńskiego small businessu. Firma taksówkarska Maxi Taxi

To, że internet nie tylko coraz śmielej wdziera się w codzienne życie, ale już nadobre się w nim zadomowił stało się dla prawie wszystkich jasne. Dobrodziejstwa z tego medium zaczynają dostrzegać przedstawiciele olsztyńskiego small businessu.

Firma taksówkarska Maxi Taxi Olsztyn kilka dni temu całkowicie odświeżyło swój serwis internetowy. Nowy wygląd to jednak nie wszystko. Nowa odsłona serwisu śmiało bowiem korzysta z dobrodziejstw web2.0 oraz social media. W serwisie Taxi Olsztyn, oprócz standardowo przygotowanej oferty oraz opisu firmy, znajdziemy krótkie newsy zawierające informacje o najważniejszych wydarzeniach z Olsztyna i okolic, które użytkownicy serwisu mogą komentować, i prowadzić na ich temat pomiędzy sobą dyskusje.

Sam fakt obsługi komentarzy nie wyróżnia jeszcze Maxi Taxi Olsztyn tak, jak fakt, że ta mała Olsztyńska firma taksówkarska mocno zainwestowała w społeczności internetowe. Na facebooku, oraz blipie i twitterze możemy znaleść najciekawsze informacje z życia firmy, a także zajawki najciekawszych newsów z Olsztyna.

Maxi Taxi Olsztyn pokusiło się również o próbę zwiększenia rozpoznawalności swojej marki na youtube, udostępniając zabawną przeróbkę święcącego ostatnio triumfy popularności w internecie filmiku:

Ten niewielki krok sprawia, że Maxi Taxi wydaje się być jaksółką na lokalnym rynku drobnych firm i mniejmy nadzieje, że większość przedsiębiorców niedługo również zrozumie, że przyszłość kontaktów z klientami leży w sieci.

Linki: Strona Maxi Taxi Olsztyn: http://taxi-olsztyn.pl

Profil na facebook`u: http://www.facebook.com/pages/Olsztyn-Poland/Taxi-Olsztyn/126671977373839

Profil na blip.pl: http://taxiolsztyn.blip.pl/

Źródło: http://taxi-olsztyn.pl

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz