Tadeusz Awiżeń w Muzeum Sportu

Jeden z najwybitniejszych ciężarowców na Warmii i Mazurach, Tadeusz Awiżeń, będzie gościem Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie. Obdarzony charakterystyczną sylwetką i niesamowitą charyzmą sportowiec, opowie o swoich sukcesach i porażkach.

Reprezentował Polskę jako junior i senior w Mistrzostwach Świata i Europy. Był wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski juniorów młodzieżowców i seniorów. 12 – krotnie bił rekordy Polski w podnoszeniu ciężarów. Na co dzień Tadeusz Awiżeń reprezentował barwy LKS „Zjednoczenie” Olsztyn.

Zebranym kibicom, bohater opowie o swoich startach w imprezach międzynarodowych, a także o historii podnoszenia ciężarów w naszym województwie. Co robi dziś? Jak ocenia sport w obecnych czasach - to tematy, które również poruszone zostaną przez sportowca.
         

Spotkanie z Tadeuszem Awiżeniem odbędzie się jutro (czwartek) o godz. 17.00 w Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego al. Piłsudskiego 44 Olsztyn HW-S „Urania” /II piętro/.

Na spotkanie w imieniu organizatorów - Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie- zapraszamy kibiców i wszystkich chętnych.

Wstęp wolny !!!

Źródło: OSiR Olsztyn/własne

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz