Tabunada 2017. Motocykliści rozpoczęli sezon [ZDJĘCIA]

Tabunada 2017. Motocykliści rozpoczęli sezon [ZDJĘCIA]
Tabunada 2017. Parada motocyklistów ulicami Olsztyna
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

Parada ulicami miasta, konkurencje sprawnościowe i pokazy motocyklowe - to tylko niektóre z atrakcji jakie przygotowali miłośnicy motocykli z olsztyńskiej grupy Tabun na otwarcie nowego sezonu.

Impreza integrująca środowisko motocyklowe rozpoczęła się już w piątek w jednym z ośrodków wypoczynkowych niedaleko Olsztyna. W sobotę motocykliści zawitali do stolicy Warmii i Mazur, aby zaprezentować mieszkańcom Olsztyna swoje maszyny i tym samym rozpocząć nowy sezon motocyklowy.

W asyście policji w sobotnie przedpołudnie parada motocyklistów przejechała ulicami Dybowskiego, Warszawską, Armii Krajowej, Schumana, Grunwaldzką, Mochnackiego, Śliwy, Warszawską i Dybowskiego.

Następnie na parkingu przy Centrum Konferencyjnym UWM można było podziwiać różne marki motocykli, a także niesamowite umiejętności ich właścicieli, jak również wziąć udział w konkursach przygotowanych przez organizatorów.

Wprawdzie w tym roku zlot nie cieszył się tak wielką popularnością jak w latach ubiegłych, jednak nie zabrakło dobrej zabawy czy też wymiany doświadczeń wśród właścicieli jednośladów.

Impreza odbyła się po raz trzynasty. Zlot motocyklistów zakończy się w niedzielę.

Olsztyński klub motocyklowy "Tabun" jest również organizatorem dorocznej akcji pod hasłem Motomikołaje.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

2147382000