Dziś jest: 25.07.2024
Imieniny: Jakuba, Krzysztofa
Data dodania: 2024-07-10 16:40

Redakcja

Szkoła policealna Pascal w Olsztynie - Twoja szansa na przyszłość

Szkoła policealna Pascal w Olsztynie - Twoja szansa na przyszłość
W szkole policealnej Pascal trwa rekrutacja!
Fot. Materiał Partnera

Wyniki matur już za nami, a szkoła policealna Pascal w Olsztynie, zlokalizowana przy ul. 11 Listopada 4/2b, rusza z rekrutacją na rok szkolny 2024/2025. To idealny moment, aby zapisać się na atrakcyjne i bezpłatne kierunki medyczne oraz zawodowe, które otwierają drzwi do wielu możliwości zawodowych.

reklama

Kierunki medyczne

Pascal w Olsztynie oferuje szeroki wybór bezpłatnych kierunków medycznych, które pozwolą zdobyć niezbędne kwalifikacje i umiejętności praktyczne. W ofercie znajdują się:

- Opiekun medyczny
- Terapeuta zajęciowy
- Higienistka stomatologiczna
- Technik sterylizacji medycznej
- Technik masażysta

Każdy z tych kierunków zapewnia solidne przygotowanie teoretyczne i praktyczne, umożliwiając podjęcie pracy w sektorze medycznym.

Kierunki zawodowe

Dla osób zainteresowanych innymi dziedzinami, Szkoła Policealna Pascal w Olsztynie oferuje również kierunki zawodowe takie jak:

- Florysta
- Technik usług kosmetycznych

Dzięki tym kursom można zdobyć praktyczne umiejętności, które są cenione na rynku pracy.

Kursy zawodowe i program lojalnościowy

Szkoła prowadzi także zapisy na liczne kursy zawodowe, na które Słuchacze kierunków policealnych mają zniżkę 25%. To doskonała okazja, aby poszerzyć swoje kwalifikacje i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

Pascal w Olsztynie oferuje również program lojalnościowy dla swoich Słuchaczy. Zbierając punkty w ramach programu, można odbierać atrakcyjne nagrody, co dodatkowo motywuje do aktywnego uczestnictwa w życiu szkoły. Szkoła angażuje się także w działalność społeczną, co pokazuje jej zaangażowanie w rozwój lokalnej społeczności.

Zapraszamy do szkoły policealnej Pascal w Olsztynie

Nie przegap okazji, aby zdobyć wykształcenie na jednym z atrakcyjnych kierunków w Szkole Policealnej Pascal w Olsztynie. Odwiedź nas przy ul. 11 Listopada 4/2b i zarezerwuj swoje miejsce już dziś! To Twoja szansa na lepszą przyszłość i satysfakcjonującą karierę zawodową.

Artykuł sponsorowany

Galeria

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz


www.autoczescionline24.pl