Szczęśliwie zakończenie poszukiwań olsztyńskiej studentki, która chciała odebrać sobie życie

Policjanci odnaleźli dziewczynę, która wyszła z miejsca zamieszkania, wcześniej informując matkę, że chce odebrać sobie życie. Powodem miała być kłótnia z chłopakiem.

Wczoraj około godziny 22.00 policjanci dostali zgłoszenie o zaginięciu 21-latki. Według oświadczenia jej matki, córka wysłała jej około godziny 18.00 SMS z wiadomością, że chce popełnić samobójstwo. Powodem miała być kłótnia z chłopakiem. Początkowo rodzina i znajomi szukali studentki na własną rękę, jednak gdy nie udało im się jej odnaleźć, postanowili zgłosić się na Policję.

Funkcjonariusze od razu rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Nagrania z kamer monitoringu wskazywały na to, że zaginiona poszła ul. Warszawską w kierunku wyjazdu z miasta, dlatego policjanci w pierwszej kolejności przeszukali drogę krajową nr 51 oraz przyległe do niej parkingi i miejscowości. Do poszukiwań zaangażowane zostały również inne służby - strażacy, strażnicy miejscy oraz ze straży kortowskiej.

W działaniach brały również udział dwa psy - policyjny z przewodnikiem służbowym oraz specjalnie przeszkolony do poszukiwań osób z OSP w Klebarku Wielkim.

Z uzyskanych przez policjantów informacji wynikało, że 21-latka widziana była w miejscowości Tomaszkowo, jednak oddaliła się z tego miejsca przed ich przyjazdem.

Niedługo później skuloną na przystanku autobusowym zaginioną dziewczynę znaleźli strażnicy ze Straży Kortowskiej. Studentka była cała i zdrowa. Trafiła pod opiekę lekarską.


 

Źródło: KMP Olsztyn

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

 • pan jan 2017-04-05 05:36:20 188.146.*.*
  Dziewczyny tego kwiatu jest pół światu korzystajcie z nas jak najwięcej a jak jeden nie pasuje to zmieniajcie ,Tak do 30 trzeba się wyszaleć
  Odpowiedz Oceń: 2 0 Zgłoś treść
 • Ryszard Ochódzki 2017-04-04 17:21:28 83.31.*.*
  Dziewczyno całe życie przed Tobą! Nie ma co z powodu jednej draki odbierać sobie przyjemności życia!
  Odpowiedz Oceń: 3 0 Zgłoś treść
 • vcc 2017-04-04 12:17:44 164.126.*.*
  Tyle chłopów we wsi, a ona takie rzeczy...No ludzie! "Kochaj, kochaj, a jak nie to wynocha! Jest tele chłopów we wsi.... tra lalalalaa " I tyle!
  Odpowiedz Oceń: 3 1 Zgłoś treść