Specjaliści wśród ekspertów

Wielki ruch w siłowniach i klubach fitness to w styczniu norma. Ale sklep komputerowy? – Niektórzy za swoje postanowienie noworoczne przyjęli chyba podrasowanie domowego sprzętu komputerowego i ledwo nadążamy z realizacją zamówień – śmieje się Andrzej Grochowski, szef sklepu i serwisu komputerowego SL Computer, który w tym roku będzie świętować 23-lecie.

Wielki ruch w siłowniach i klubach fitness to w styczniu norma. Ale sklep komputerowy? – Niektórzy za swoje postanowienie noworoczne przyjęli chyba podrasowanie domowego sprzętu komputerowego i ledwo nadążamy z realizacją zamówień – śmieje się Andrzej Grochowski, szef sklepu i serwisu komputerowego SL Computer, który w tym roku będzie świętować 23-lecie.

"Specjaliści wśród ekspertów". Ich hasło jest odważne, ale mają prawo, by tytułować się w ten sposób. To prekursorzy. SL Computer w olsztyńskim Śródmieściu działa już od 1995 roku. To 20 lat z hakiem, a więc w świecie technologii nie epoka, a kilka epok.

- Jako nestorzy mamy się jednak dobrze - uśmiecha się Andrzej Grochowski, właściciel firmy.

Jak podkreśla, znajomość rynku i doświadczenie w połączeniu z elastycznością to największe atuty SL Computer. To dzięki nim firma od lat potrafi dobierać produkty i dostarczać usługi dopasowane do potrzeb klienta.

- Indywidualne podejście leży u podstaw naszego działania. Właśnie to odróżnia nas od wielkich marketów z elektroniką - przekonuje Grochowski.

 

Coś w tym jest. Specjalizacją SL Computer od lat są m.in. komputery składane na zamówienie. Szczególnie te dla graczy, a więc wyjątkowo wymagających odbiorców. Sprzęt dla graczy to zresztą w ogóle "oczko w głowie" SLC. Dodatkowych urządzeń i akcesoriów podkręcających osiągi komputerów w ofercie sklepu jest cała masa.

Co jeszcze? Atutem SLC są tanie i wydajne smartfony oraz - przede wszystkim - sprzęt poleasingowy.

- Niemal codziennie trafiają do nas bardzo dobre komputery oraz laptopy w świetnym stanie i jeszcze lepszych cenach - informuje szef firmy.

Ze sprzętu poleasingowego, szczególnie komputerów marki Dell i Asus, bardzo chętnie korzystają firmy. Ich obsługa to zresztą kolejna ze specjalności SL Computer. Chodzi zarówno o dobór i instalację sprzętu dla firm, jak również wyposażenie i instalację odpowiedniego oprogramowania antywirusowego, systemów operacyjnych czy biurowych. Do tego drukarki, projektory, tablice interaktywne, sprzęt sieciowy...

To nie wszystko. SL Comptuter to również sprawdzony dostawca materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych do sprzętu informatycznego w domu i w biurze. Zarówno tych oryginalnych, jak i zastępczych.

- Całości dopełnia nasz doświadczony serwis, dla którego każdy temat jest nie tylko zleceniem od klienta, ale również wyzwaniem - opisuje Andrzej Grochowski.

Firma stara się również dbać o relacje z młodszym pokoleniem klientów. Tuż przed Świętami SL Computer dał o sobie znać m.in. dzięki organizacji mikołajkowego konkursu. Do wygrania była bardzo wydajna drukarka Ricoh z serii SP 150. Nic dziwnego, że zabawa przyciągnęła solidną grupkę facebookowiczów. Tym bardziej, że konkursowe zadanie było wyjątkowo przyjemne.

- Chodziło o opisanie swojego pierwszego komputera - wyjaśnia Grochowski. I dodaje: - Niektóre odpowiedzi przywołały wspomnienie o naszych początkach.

Wielu klientów SL Computer o początkach firmy pamiętać jednak nie może. To studenci lub osoby tuż po studiach. Firma chętnie wspiera bowiem działania studentów z Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz akcje Olsztyn Gaming Area, grupy skupiających olsztyńskich miłośników gamingu.

- Nadążamy za potrzebami klientów i dzięki temu nie wypadamy z gry – zauważa Andrzej Grochowski.

Zaglądaj regularnie do zakładki „nowości” na stronie e-sklepu SL Computer ->

Artykuł sponsorowany

Galeria

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • BULLSHIT 2018-01-26 09:43:15 145.239.*.*
    GPU i RAM drogie jak nigdy, klienci rzucili się do upgrade'ów? KOMU TEN KIT?!
    Odpowiedz Oceń: 1 0 Zgłoś treść