Selfie – komedia pomyłek życia. Mamy bilety na spektakl

Prawdziwa gratka dla miłośników teatru. Już 3 grudnia w Olsztynie zobaczymy zabawny spektakl w iście gwiazdorskiej obsadzie „Selfie.com.pl”. Dla naszych czytelników mamy zaproszenia na ten spektakl.

Nawiązywanie relacji między ludźmi jeszcze nigdy nie było tak proste, jak dziś. Dzięki mediom społecznościowym, żeby z kimś porozmawiać, nie trzeba nawet otwierać ust. Można mieć setki znajomych i nigdy się z nimi nie spotkać. Ale znaleźć prawdziwą miłość, stworzyć prawdziwy związek i być ze sobą na zawsze, jest ciągle tak samo trudno.

Brygida i Gerard bohaterowie spektaklu Selfie.com, których małżeństwa zakończyły się przed czasem próbują teraz pomóc swoim dorosłym już dzieciom, które żyją w świecie romantycznych powieści i gier komputerowych.

Niezależne od siebie Brygida i Gerard postanawiają ściągnąć ich na ziemię i znaleźć dla nich partnera ogłaszając się w mediach społecznościowych…

Finał tej historii po prostu trzeba zobaczyć.

Spektakl w Olsztynie odbędzie się 3 grudnia o godzinie 16:00 w Centrum Konferencyjnym UWM ul. Dybowskiego 11.

Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne bilety na ten spektakl.

Aby zdobyć bilet wystarczy przekonać nas, że to właśnie Ty powinieneś zobaczyć tę komedię. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 19 listopada pod adresem redakcja@olsztyn.com.pl. Autorów dwóch najciekawszych zgłoszeń nagrodzimy biletami.

 

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Ruda 2017-11-13 22:31:02 46.113.*.*
    a moze od WAS sie dowiem,jacy aktorzy beda grac???
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0