A | A | A
Przebudują trasę z Mrągowa do Kętrzyna
Szykuje się przebudowa kolejnej trasy wojewódzkiej współfinansowana ze środków Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. Prace zakończą się najpewniej jesienią przyszłego roku.
reklama
Nowa droga połączy modernizowany północny szlak dróg wojewódzkich z zachodnią obwodnicą Mrągowa.
Obecnie w województwie warmińsko-mazurskim trwają inwestycje na kilkunastu odcinkach. Prace dotyczą przebudowy północnego szlaku tras wojewódzkich (odcinki Gołdap-Węgorzewo-Kętrzyn oraz Lidzbark Warmiński-Orneta-Pasłęk) oraz szlaku południowo-zachodniego (Nidzica-Działdowo-Lidzbark-Iława-Susz).
Prace na tym odcinku mają się zakończyć jesienią przyszłego roku.










Komentarze (0)
Dodaj swój komentarz