Prezentacja Indykpolu AZS Olsztyn w Galerii Warmińskiej

Prezentacja Indykpolu AZS Olsztyn w Galerii Warmińskiej
Fot. Materiał Partnera

19 października w Galerii Warmińskiej siatkarskie święto – prezentacja zespołu Indykpol AZS Olsztyn. Przez cały dzień w naszym centrum handlowym z tej okazji będzie wiele konkursów i zabaw z nagrodami dla publiczności, pokazy chirliderek i występy Jakuba Zajączkowskiego uczestnika The Voice of Poland. Obecność obowiązkowa!

Prezentacja zespołu olsztyńskich siatkarzy to wielkie sportowe święto. Drużyna AZS od dziesięcioleci jest chlubą Olsztyna, a kolejne pokolenia są jej wiernymi fanami. Jeśli chcecie spotkać się z ulubionymi siatkarzami AZS-u musicie, po prostu musicie, przyjść do Galerii Warmińskiej 19 października. W tym dniu od godz. 14 rozpoczynamy siatkarską zabawę, czyli treningi z Mistrzami Świata – Mateuszem Miką i Pawłem Woickim. Kto nie czuje się mocny w zabawach z piłką będzie mógł potrenować na sprzęcie sportowym, który będzie do dyspozycji klientów Galerii w jej atrium. O 15.15 zaprezentują się grupy młodzieżowe AZS UWM, a już o 16 rozpocznie się prezentacja pierwszej drużyny Indykpolu AZS Olsztyn. Zawodnicy, jak na prawdziwe gwiazdy sportu przystało, zjadą do kibiców ruchomymi schodami, zobaczycie, w jakich strojach w nadchodzącym sezonie będą grali, dowiecie się o ich planach i założeniach na najbliższe miesiące. Będzie też wspólne zdjęcie drużyny i rozmowy z zawodnikami oraz trenerami.

Na tę imprezę zapraszamy też wszystkich, którzy lubią miło spędzić czas, bo prezentację siatkarzy umilać będą występy znanych i cenionych chirliderek z grupy Soltare oraz mini-koncerty Jakuba Zajączkowskiego, który śpiewa w The Voice of Poland. Przygotowaliśmy dla was także wyjątkową zabawę, w której będziecie mogli zdobyć fajne nagrody i autografy siatkarzy. Zabawę nazwaliśmy Siatkarska Gra Warmińska i będzie polegała na tym, by na przygotowanych przez nas zdjęciach drużyny AZS zdobyć autografy wszystkich siatkarzy zespołu. Zdobycie autografów nie będzie łatwe, bo zawodników „ukryjemy” w pięciu sklepach w Galerii Warmińskiej. Kto pierwszy znajdzie siatkarzy, rozpozna ich (!) i zdobędzie komplet autografów otrzyma od nas prezent-niespodziankę ufundowany przez sponsorów: Indykpol i Specjal. Uwaga, nagroda będzie uzależniona od tego, czy kibic będzie pełnoletni, czy nie. 

Czekamy na Was w Galerii Warmińskiej!

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz