Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

Pożar w zakładach cukierniczych ''Jutrzenka'' w Dobrym Mieście. W akcji 11 zastępów straży

Pożar w zakładach cukierniczych ''Jutrzenka'' w Dobrym Mieście. W akcji 11 zastępów straży
Fot. OSP Praslity

W piątek (23 lipca) w zakładach cukierniczych „Jutrzenka” w Dobrym Mieście doszło do pożaru. Ogień pojawił się w pomieszczeniu magazynowym. W akcji udział wzięło 11 zastępów straży pożarnej.

reklama

Pożar w zakładach „Jutrzenki” wybuchł po godz. 11. Ogień pojawił się w jednym z pomieszczeń magazynowych. Zapaliła się izolacja ściany. Płomienie zajęły 12 metrów powierzchni.

Na szczęście pracownicy jeszcze przed przyjazdem służb ewakuowali się, nikomu nic się nie stało.

W akcji udział wzięło 11 zastępów straży pożarnej z Dobrego Miasta, Olsztyna, Smolajn i Praslit. Trwa dogaszanie ognia. Policjanci ustalą, co było przyczyną pożaru. Szacowane są też straty zakładu.

Tydzień temu zakłady "Jutrzenki" odwiedził premier Polski, Mateusz Morawiecki.

Galeria

Komentarze (22)

Dodaj swój komentarz
Odpowiadasz na komentarz.
Zaloguj się i odblokuj lepsze komentarze. Historia, wyróżnienie i dodatkowe opcje w Twoim profilu. Zaloguj się

  • Kudo 2021-07-25 12:25:01 37.30.*.*
    Strażacy to nieroby czterech jedzie do wypadku a jeden zamiata piasek albo szkła , połowę zlikwidować szczególnie te OSP
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 1 2
  • Lobuziara 2021-07-25 08:00:04 31.60.*.*
    Dobrze tak Karma wraca
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0
  • Fuzja 2021-07-24 10:34:11 31.61.*.*
    Mateusz podpalaczem ?!?!
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 8 1
  • Paulina 2021-07-23 19:24:06 81.163.*.*
    To już wszyscy wiemy czemu podpalenie było,
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 11 0
  • sebix 2021-07-23 19:03:55 195.191.*.*
    Przypadek?
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 12 0
  • .R.O. 2021-07-23 18:55:03 83.23.*.*
    To może być odczytane jako próba napaści na rząd polski. Na najwyższe władze krajowe. Na władze partyjne. Spóźniona, bo spóźniona, ale to już prokurator zdecyduje.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 9 1
  • Driver 2021-07-23 18:10:28 31.60.*.*
    Pewnie Morawiecki peta zostawił
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 12 3
  • NOi 2021-07-23 17:53:47 46.215.*.*
    Znowu jakiś Ukrainiec fajkę palił
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 6 5
  • Pracownik 2021-07-23 17:19:41 5.173.*.*
    Mały początek a odszkodowanie duże opłaca się
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 4 1
  • Super 2021-07-23 16:56:13 93.105.*.*
    Dobrze, niech się jara, przynajmniej ludzie nie będą za minimalne robić
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 9 9
  • Mateuszek podpalacz Polski 2021-07-23 15:10:20 93.143.*.*
    No cóż. Jak w całym kraju, czego nie dotknął te ciamajdy i złodzieje z PiSu to się obraca w popiół.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 28 6
  • J23 2021-07-23 15:09:57 31.0.*.*
    To był jakiś "pożarek" a nie pożar. Nie ma co siać paniki.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 6 4
  • Szkoda że nie. Biuro 2021-07-23 14:49:30 5.173.*.*
    Kaśka pewnie dostała zawału
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 6 1
  • Kaczafi 2021-07-23 14:35:29 5.173.*.*
    Nole same sobie zgotowały ten los
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 6 12
  • Anty 2021-07-23 14:35:19 82.132.*.*
    Morawiecki szuja zapylil hahahaha
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 17 1
  • Arbuz 2021-07-23 14:23:42 31.60.*.*
    Premier był w tych zakładach ostatnio
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 17 0

Proponowane artykuły