Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

Pożar busa na trasie Dobre Miasto-Jeziorany. Auto doszczętnie spłonęło [ZDJĘCIA]

Pożar busa na trasie Dobre Miasto-Jeziorany. Auto doszczętnie spłonęło [ZDJĘCIA]
Na trasie Dobre Miasto-Jeziorany spłonął bus rejsowy
Fot. OSP Jeziorany

W środę (15 marca) na trasie Dobre Miasto-Jeziorany doszło do pożaru busa, przewożącego pasażerów. Na szczęście podróżni zdążyli się ewakuować. Auto doszczętnie spłonęło.

reklama

Do pożaru busa przewożącego pasażerów doszło w miejscowości Studnica (gmina Jeziorany). Na szczęście, wszyscy podróżni zdążyli na czas się ewakuować przed przyjazdem służb i nikt nie został poważnie ranny. Jednak pojazd doszczętnie spłonął.

Droga jest zablokowana. Utrudnienia potrwają do momentu usunięcia auta.

Fot. KMP Olsztyn

Fot. OSP Jeziorany

Galeria

Komentarze (17)

Dodaj swój komentarz
Odpowiadasz na komentarz.
Zaloguj się i odblokuj lepsze komentarze. Historia, wyróżnienie i dodatkowe opcje w Twoim profilu. Zaloguj się

  • Z Jezioran 2023-03-22 04:27:41 185.138.*.*
    To jest przegląd polskiego katolickiego społeczeństwa.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 3
  • 112335544445t56 2023-03-17 16:08:12 109.241.*.*
    Koń kurencja?
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 1 0
  • Stefan 2023-03-16 09:35:56 185.140.*.*
    Tak właśnie mają w „specyfikacji” garażowe przeróbki z Dorotowa, Dobrego Miasta czy innej wiochy.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 8 3
  • kierowca samozapłonowca 2023-03-15 20:39:16 46.205.*.*
    Się nie dziwie jak kierowca kiepował szluga na podłogę a pasażer obok wydalił gazy i wszystko się podpaliło
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 2 4
  • kierowca samozapłonowca 2023-03-15 20:39:16 46.205.*.*
    Się nie dziwie jak kierowca kiepował szluga na podłogę a pasażer obok wydalił gazy i wszystko się podpaliło
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 2 4
  • FireMan 2023-03-15 15:37:34 31.61.*.*
    ...Bo był łatwopalny .
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 5 2
  • Krisol 2023-03-15 13:34:23 88.199.*.*
    Jakoś mnie to nie dziwi patrząc na busiki które stoją w Olsztynie i chwilę przed odjazdem są szprejowane przez kierowcę żeby nie było widać rdzy... I podziwiam tych którzy jeżdżą nimi w stronę Kętrzyna, Giżycka czy Olsztynka mając do wyboru bezpieczniejszą kolej.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 14 6

Proponowane artykuły