Imieniny: Bogdana, Józefa
Data dodania: 2019-11-02 18:30

PlusLiga. Indykpol AZS Olsztyn lepszy od Asseco Resovii Rzeszów!

MVP spotkania został Jan Hadrava (na zdjęciu)

W pierwszym spotkaniu 3. kolejki PlusLigi, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn pokonali w Rzeszowie miejscowe Asseco Resovię.

Olsztyńscy siatkarze wygrali pierwsze dwa sety co z całą pewnością było niemiłą niespodzianką dla debiutującego w roli trenera Asseco Resovii, Piotra Gruszki.

Drużyna z Podpromia wprawdzie wygrała trzecią partię, ale kolejny set ponownie należał do olsztynian i tym samym Indykpol AZS Olsztyn cieszył się ze zwycięstwa w całym meczu 3:1.

Następne spotkanie siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn rozegrają w piątek, 8 listopada o godz. 20:30. Rywalem akademików w hali "Urania" będzie GKS Katowice.

Na chwilę obecną olsztynianie zajmują 5. pozycję (na 14 zespołów) w tabeli PlusLigi.

Asseco Resovia Rzeszów – Indykpol AZS Olsztyn 1:3 (20:25,20:25,25:21,19:25)

Asseco Resovia: Shoji (4), Krulicki (6), Kosok (11), Hoag (6), Marechal (2), Bartman (17), Perry (libero) oraz Komenda (2), Buszek (9), Możdżoenk (1), Schulz, Perry (libero)

Indykpol AZS: Woicki (1), Poręba (11), Seyed (8), Żaliński (19), Andringa (7), Hadrava (24), Żurek (libero) oraz Kowalski,

MVP: Jan Hadrava