Piotr Tyszkiewicz Dorotowo 3 E: Oj, jak ja tego nie lubię!

Kiedyś furorę zrobiło powiedzenie ''Pic na wodę fotomontaż''. Właśnie na Olsztyn.com.pl przeczytałem, że Olsztyn będzie gościł siatkarzy plażowych.

Grand Slam - tak nazywa się ta impreza... Czytam i śmieję się i ten pic na wodę fotomontaż trzyma mnie mocno.

Z artykułu dowiaduję się, że poprzednia edycja była sporym sukcesem. Cytuję: - Przyznawali (władze FIBV) choćby, że dawno nie było tak świetnie skonstruowanego stadionu bez naruszenia ukształtowania terenu i infrastruktury. :) Oj jak miło:)

Co jeszcze dowiedziałem się z artykułu? Otóż bardzo ważne słowa wypowiedział gospodarz nr 1 miasta Olsztyn prezydent Piotr Grzymowicz. Cytuję:

- Nie mam wątpliwości, że podołamy organizacji tego turnieju - zapewnia prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz. - Nas cieszy także to, że wiele osób, które w poprzednim roku przyjechały do naszego miasta, miały okazję skorzystać z bogatej oferty. W tym roku powinno być jeszcze ciekawiej.

Jestem przekonany, że będzie ciekawiej. Będzie także na bogato. Przecież musi być na bogato, skoro na tysiące dzieci szkolone przez olsztyńskie kluby piłkarskie Pan Prezydent i Radni miasta Olsztyn wydają z naszych podatków mniej niż na kilka godzin show w piaskownicy.

I tutaj żarty się kończą! Jakim gospodarzem Olsztyna jest Pan prezydent Piotr Grzymowicz? Na to pytanie niech odpowiedzą sobie sami rodzice tysięcy dzieci uprawiających sport w Olsztynie.

Czy takiego chcecie gospodarza, który tani PR przedkłada nad dobro olsztyńskich dzieci? Tak, te zabiedzone dzieciaki biegające po gumowiskach i klepiskach, to powinien być wyrzut sumienia picera od fotomontażu.

I niech chwalą Pana prezesi FIBV za infrastrukturę. Niech turniej ożywi Olsztyn i niech wreszcie będzie promocją siatkówki. Niech lokalne hotele i gastronomia zaliczą zyski na sprzedaży kiełbasy i piwa. Niech nawet pokażą tę imprezę w Eurosport! Nawet wówczas nie zmienię zdania, że jest Pan żałosnym prezydentem miasta, mającym w dużym poważaniu harmonijny, prawidłowy rozwój następnego pokolenia olsztynian.

I dopóty wydatki na dzieci i młodzież oraz na bazę treningową dla naszych dzieci wielokrotnie nie będą większe od wydatków na beach eventy dopóty ja nie zmienię o Panu prezydencie Piotrze Grzymowiczu zdania.

Swoją drogą zapraszam na turniej Grand Slam. Konstrukcje trybun są OK, a może przemówi sam Prezydent Olsztyna?

Ja w tym czasie pójdę do katedry św. Jakuba w Olsztynie. Przecież wyraźnie widać, że Ktoś kogoś tutaj opuścił...

 

Pośrednik transakcyjny,
footballidea.pl Doszkalanie Indywidualne dla Talentów na bazie własnego programu i boiska w Dorotowie.
mail:
biuro@piotrtyszkiewiczteam.pl
tel. 609 184 000
http://footballidea.pl/pracuj-z-teamem,13.html

Komentarze (25)

Dodaj swój komentarz

 • Allenstein81 2016-04-14 07:20:30 88.156.*.*
  Sz. P. Piotrze dużo prawdy: - zwiedzam małe miasteczka Warmii i Mazur jak Ełk, Giżycko, Wydminy, Ostróda, gdzie jest czysto, czuć lokalną społeczność i tradycję, władza słucha mieszkańców i z nimi rozmawia, a na sobotnie mecze MKS Ełk przychodzą bez biletów całe rodziny aby miło spędzić czas - tymczasem w Olsztynie: ogrodzenie Młynu przy najbardziej zdewastowanej ulicy Partyzantów stanowi 20to letnia blacha aby skutecznie odstraszyć turystów przyjeźdżających PKP...deptak nad jez. Krzywym stanowi bardzo droga deska egzotyczna (zamawiania z 3-miesięcznym wyprzedzeniem) z Mozambiku ułożona na trawie, ławki są z marmuru... Stomil klub z pierwszej ligi stanowiącej zaplecze najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce rozgrywa mecze przy jupiterach zakupionych za 1,8 mln złotych (pieniądze obywateli), nie ma wsparcia władz miasta (które nie chcą klubu OKS i promocji), ma wsparcie obywateli tych starszych i młodzieży, która potrzebuje wzorców...posiadamy najnowocześniejszy transport tramwajowy w Polsce, zlikwidowaliśmy najbardziej użytkowane linie autobusowe (nr 15 wbrew woli mieszkańców), posiadamy 4 nowoczesne pływanie oraz dużo ścieżek rowerowych...dużym plusem są i mam nadzieje będą Noce Bluesowe, Jarmark, Kortowiada... ABSURDY,BRAK: KONSEKWENCJI, ZDROWEGO MYŚLENIA (SZCZEGÓLNIE O NASTĘPNYCH POKOLENIACH), TRADYCJI Mam nadzieję, że internauci wyczują lekką ironię ale i te plusy.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 1 0
 • stomilowiec 2016-04-11 16:15:41 88.156.*.*
  Prezydenta miasta wybiera większość mieszkańców miasta a nie marna expilkarzyna
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 5
 • SamaPrawda 2016-04-07 15:53:46 62.131.*.*
  Mieszkańcy Olsztyna wybierali gospodarza... bo nie było na kogo głosować... Wystarczyłby jeden ogarnięty gość i wygrałby w cuglach jeśli z "umoczonym" Małkowskim miał tyle problemów, że media musiały pomóc. Jedno jest pewne- Grzymowicz to dobry pozorant i przy nim ekstraklasy w Olsztynie nie będzie, a Stomil będzie otrzymywał minimum dotacji tak aby przypadkiem nie wskoczyć do elity.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 2 0
 • ZNAWCA 2016-04-07 08:32:36 95.160.*.*
  Panie Piotrze brawo to było dla pana za szczerą wypowiedz. Ja wiem że miasto ma gdzieś młodych piłkarzy mam syna co trenuje piłkę nożną. Walczmy wszyscy razem. Pozdrawiam
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 5 0
 • tomtom 2016-04-06 12:49:21 89.71.*.*
  Cenię za szczerość!! Prosto i prawdę powiedział Tyszkiewicz o Grzymo !! Ludzie zrozumcie Grzymo nie wybuduje stadionu Stomilu on kocha tramwaje!!!Do wyborów będzie Wam mydlił w głowach. Politycznie jestem Pisior ale kurcze.... już chyba bym na małka zagłosował!!!Osobiście przed wyborami zainwestuje by G nie wygrał wyborów...dla mnie nie ma znaczenia kto aby nie on tyle lat a chodze na stion GRUZ tragedia. Znajomi z Polski to się śmieją z tego stadionu...Za kumaliście czemu piłkarzy nie było na manifestacjii....wytyczne z góry poszły!!!
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 2 0
 • Gall 2016-04-05 23:14:53 83.6.*.*
  Panie Piotrze, bardzo Pan u mnie zapunktował tą wypowiedzią. Jest Pan jedną z niewielu osób, które jasno, otwarcie i publicznie o tym mówią, o czym inni się po prostu boją powiedzieć. Szkoda, że nie współpracuje Pan bardziej ze Stomilem, choćby w kwestii szkolenia młodzieży, bo jednak wniósłby Pan więcej profesjonalizmu w tym ten, bowiem teraz to jest jedna, wielka amatorka!
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 4 1
 • he-man 2016-04-05 21:50:33 83.29.*.*
  Jestem w szoku, że ktoś w końcu odważył się użyć tak mocnych słów względem prezydenta Olsztyna.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 3 1
 • g b 2016-04-05 21:08:23 81.190.*.*
  100% RACJI Panie Piotrze! W końcu ktoś znalazł odwagę powiedzieć to co myśli większość mieszkańców tego tramwajowego miasta.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 6 1
 • DYXi 2016-04-05 20:35:45 31.178.*.*
  mozna? mozna !! Brawo !!
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 5 1
 • stomil4all 2016-04-05 20:08:43 188.146.*.*
  Nic dodać nic ująć. 1 200 000 zł to kwota na piłkę w ... KOŁOBRZEGU - 40 tyś mieszkańców . Olsztyn 300 tyś... to jest kpina.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 9 0