Pijana 30-latka kurs taksówką zakończyła w policyjnej celi

Pijana 30-latka kurs taksówką zakończyła w policyjnej celi
30-latka była tak pijana, że nie było z nią kontaktu
Fot. Pixabay.com

Do niecodziennej sytuacji doszło dziś w nocy. Pijana kobieta zamówiła kurs taksówką. Jednak w trakcie jazdy zasnęła i nie było z nią kontaktu. W związku z tym kierowca zawiózł ją na komendę. Tam okazało się, że kobieta ma większe kłopoty.

Dziś w nocy na komendę miejską przyszedł taksówkarz, który znalazł się w kłopotliwej sytuacji. Wyjaśnił funkcjonariuszom, że jego pasażerka jest pijana i nie ma z nią kontaktu. Na miejsce wezwano karetkę, ale po chwili kobieta się ocknęła. Na szczęście nic jej się nie stało, tylko przesadziła z wypitym alkoholem.

Jednak to nie koniec historii 30-latki. Po sprawdzeniu jej w systemach policyjnych okazało się, że kobieta jest poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Olsztynie do odbycia kary 15 dniu więzienia za dokonane kradzieże. 30-latka po wytrzeźwieniu trafi do aresztu.

Ale to nie jedyne zatrzymanie poszukiwanej osoby. Wczoraj wieczorem w jednym ze sklepów policjanci zauważyli mężczyznę, który był poszukiwany. Wyszło na jaw, że 22-latek był sprawcą uszkodzenia ciała i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Młody mężczyzna najbliższy rok spędzi za kratkami.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz