Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

Otwierają lodowisko

Doskonała wiadomość dla fanów zimowych aktywności. Już w środę ruszy lodowisko przy hali Urania, a dodatkowo będzie można z niego korzystać za darmo.  

reklama

Pogoda sprzyja otwarciu lodowisk. W Olsztynie póki co Ośrodek Sportu i Rekreacji zdecydował się na otwarcie tafli przy hali Urania. Lodowisko ruszy już w środę (25 listopada). Administrator obiektu przygotował dla olsztynian niespodziankę – przez trzy dni, a więc do piątku – korzystanie z obiektu będzie darmowe.

Przypominamy, że lodowisko przy al. Piłsudskiego czynne będzie codziennie w godzinach 8.00-21.45 z przerwą techniczną w godzinach 13.45-15.00

Sprzedaż biletów prowadzona jest poprzez biletomat, który ustawiony jest przy wejściu na taflę. Urządzenie przyjmuje banknoty 10 i 20 złotowe, bilon o nominale: 50 gr, 1 zł, 2 zł i 5 zł oraz wydaje resztę.

W naszym mieście – zimą - funkcjonują jeszcze dwa lodowiska. Mowa o tym zlokalizowanym przy ul. Jeziołowicza oraz tafli na terenie Centrum Ukiel przy ul. Jeziornej. Na otwarcie tych obiektów musimy jednak jeszcze poczekać.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz
Odpowiadasz na komentarz.
Zaloguj się i odblokuj lepsze komentarze. Historia, wyróżnienie i dodatkowe opcje w Twoim profilu. Zaloguj się

Proponowane artykuły