Organek w Andergrancie

Organek w Andergrancie
Organek wystąpił także podczas Olsztyn Green Festival

Kolejny już raz w Olsztynie zagości uwielbiany w stolicy regionu Organek. Artysta wystąpi na scenie klubu Nowy Andergrant.

Organek to formacja, która koncertuje od 2013 roku. Jeszcze tego samego roku grupa wydała swój debiutancki album pt."Głupi", który przebojem wtargnął na rynek muzyczny w Polsce zapewniając zespołowi czołówki list przebojów rozgłośni radiowych oraz liczne nagrody i wyróżnienia. W latach 2014-2016 kwartet dał ponad dwieście koncertów w Polsce i zagranicą, czym zbudował sobie świadomą i wymagającą publiczność.

W roku 2016, lider formacji, Tomasz Organek, został zaproszony do pełnienia funkcji dyrektora muzycznego Orkiestry Męskiego Grania 2016. W październiku 2016 roku ukazał się drugi albumu pt. "Czarna Madonna". Nowy krążek to z jednej strony kontynuacja platynowego debiutu pt."Głupi", a z drugiej niezaprzeczalny krok w przód. Płyta do chwili obecnej osiągnęła status platynowej płyty.

Rok 2017 to konsekwentne i silne budowanie marki zespołu ORGANEK na polskim rynku wydawniczym i koncertowym. W lutym swoją premierę ma drugi singiel z płyty „Czarna Madonna“ do piosenki o tym samym tytule. 23 marca swoją premierę ma teledysk do piosenki pt. "Wiosna".

Sukces festiwalu w roku 2016 zadecydował o ponownym zaproszeniu Tomasza Organka do objęcia funkcji dyrektora muzycznego Orkiestry Męskiego Grania w roku 2017. Single autorstwa Tomasza Organka pt. "Wataha" oraz "Nieboskłon" promujące Męskie Granie Orkiestra w latach 2016 i 2017 osiągnęły znaczący sukces komercyjny. W 2018 roku Organek ponownie znalazł się wśród artystów festiwalu.

Teraz rozpoczął swoją kolejną trasę koncertową. W Olsztynie zagra 2 grudnia w klubie Nowy Andergrant.

Start koncertu - 21:00

Bilety:

55 zł – przedsprzedaż

* NOWY ANDERGRANT, ul. Kołobrzeska 32

* Pub SARMATA, ul. M.C. Skłodowskiej 28

* Sklep Muzyczny ROCKFAN, ul. Nowowiejskiego 1 (DH Inka)

65 zł – w dniu koncertu

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz