Olsztyńscy policjanci ''odkurzają'' sprawy. Szukają złodzieja

Olsztyńscy policjanci w swojej pracy nie zapominają o niewyjaśnionych sprawach i wciąż analizują także te sprzed lat, próbując różnymi sposobami trafić na ślad podejrzanych. Tym razem przy pomocy portretu pamięciowego poszukują mężczyzny, który włamał się do jednego z mieszkań w Olsztynie i ukradł złoty łańcuszek z medalikiem.  

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zajmują się m.in. sprawą zdarzenia, do którego doszło 21. grudnia 2015 roku. Wtedy to sprawca włamał się do mieszkania przy ul. Wyszyńskiego w Olsztynie i dokonał kradzieży złotego łańcuszka z owalnym medalikiem. Choć od przestępstwa minęło już kilkanaście miesięcy to sprawa nadal pozostaje niewyjaśniona. Zebrany dotychczas materiał dowodowy nie przyczynił się do ustalenia i zatrzymania sprawcy. Dlatego kryminalni wracając do tej sprawy postanowili zwrócić się o pomoc do mieszkańców Olsztyna.

Na podstawie zeznań naocznego świadka tamtego zdarzenia, w Laboratorium Kryminalistycznym KWP w Olsztynie powstał portret pamięciowy osoby odpowiedzialnej za kradzież z włamaniem. Policjanci publikują wizerunek prosząc o kontakt każdego, kto rozpoznaje mężczyznę ze zdjęcia. 

Źródło: KMP Olsztyn

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz