A | A | A
Olsztyńscy akademicy u Marszałka
Zawodnicy olsztyńskiego zespołu Indykpol AZS UWM w najbliższy weekend rozpoczynają kolejny sezon. Z tej okazji odwiedzili Marszałka Jacka Protasa.
reklama
Zawodnicy podziękowali Marszałkowi za wsparcie, jakiego od dawna udziela klubowi. Spotkanie okazało się dobrą okazją do wymiany gadżetów pomiędzy siatkarzami a Marszałkiem. Jacek Protas podarował akademikom książki o tematyce sportowej, a siatkarze odwdzięczyli się piłką ze swoimi podpisami.
Wszystkich kibiców olsztyńskiego zespołu zachęcamy do kibicowania drużynie w nowym - miejmy nadzieję jeszcze lepszym -sezonie.
Źródło: WWiM/własne










Komentarze (0)
Dodaj swój komentarz