Dziś jest: 29.05.2024
Imieniny: Bogumiły, Magdaleny
Data dodania: 2023-06-26 14:34

Redakcja

Nocny zlot fanów szybkich samochodów. Nieoczekiwanie olsztyńska policja także wpadła na imprezę... [ZDJĘCIA]

Nocny zlot fanów szybkich samochodów. Nieoczekiwanie olsztyńska policja także wpadła na imprezę... [ZDJĘCIA]
Dość nieoczekiwanie na nocny zlot fanów szybkich samochodów przybyła także... olsztyńska policja
Fot. KMP Olsztyn

Policjanci drogówki każdego dnia czuwają nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników ruchu drogowego. Przypominają, że każde naruszenie ogólnych zasad bezpieczeństwa może narazić na utratę zdrowia, a nawet życia. Na drodze nie ma miejsca na brawurę i lekkomyślność. Przekonali się o tym niektórzy uczestnicy jednego ze zlotów miłośników motoryzacji na ulicach Olsztyna, którzy musieli liczyć się ze stanowczą reakcją olsztyńskich policjantów na każdy przejaw zachowania niezgodnego z prawem.

reklama

W nocy z piątku na sobotę (23/24 czerwca) podczas działań prewencyjno-kontrolnych policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie interweniowali wobec miłośników motoryzacji, którzy urządzili sobie zlot na ulicach miasta.

Funkcjonariusze sprawdzali stan trzeźwości kierowców oraz stan techniczny i wymagane wyposażenie pojazdów. Niestety nie obyło się bez stwierdzonych nieprawidłowości.  

Podczas nocnych działań funkcjonariusze stwierdzili prawie 60 naruszeń, w tym 22 przypadki przekroczenia dozwolonej prędkości. W dziewięciu  przypadkach kierowcy zostali ukarani za poruszanie się autem niesprawnym technicznie, a w sześciu autach policjanci ujawnili brak wymaganego wyposażenia. W większości przypadków interwencje zakończyły się nałożeniem mandatów karnych na sprawców wykroczeń drogowych. Zatrzymano 14 dowodów rejestracyjnych i przebadano 135 kierujących na zawartość alkoholu w organizmie.

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

  • Hałabała 2023-06-26 23:17:09 46.205.*.*
    Niech sobie mlodzi zloty robią, mają zajawke proszę bardzo, ale bez idiotycznych przejazdów przez miasto, jak ostatnio maloletni impotenci przez starowkę swoimi pierdziawkami.....jeden zjeb juz mi podpadl tym wisniowym lexusem z wiejską pierdziawką....z ryja no niesetety Świnią z chlewa zapierdala, taki z niego pod lidzbarsli kmiot na półstrzala.....Wiec jak to czytasz to ja cie frajerze namierze i niebawem bedziesz juz pierdział tylko pod pierzynką bo twoj zlomowoz juz dupeeltowki nie bezie mial.....Pozdro dla normalnych zajawkowiczow motoryzacji.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 16 4
  • Stary ORMOWIEC od Rydzyka 2023-06-26 23:00:35 46.205.*.*
    Taaa, milicja pisowska w akcji, dzielni milicjanci w ramach podziękowania od pierwszego sekretarza partii zjednoczonej prawicy dostali w prezencie tygodniowy pobyt w domkach pilśniowych w piławkach za pacyfikację zdemoralizowanych kierowców
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 4 5

www.autoczescionline24.pl