Nie ma już biletów na koncert Bednarka

Na ten koncert z niecierpliwością czeka tłum olsztyńskich fanów - a dokładniej fanek - polskiego reggae. Mowa o zbliżającym się wielkimi krokami występie Kamila Bednarka w olsztyńskim amfiteatrze. Zła wiadomość jest taka, że bilety na koncert rozeszły się jak świeże bułeczki.

Już w czwartek 17 lipca na deskach olsztyńskiego amfiteatru – wystąpi niekwestionowana gwiazda polskiej muzyki reggae, dla której głowę stracił tłum fanek młodego pokolenia. Mowa o Kamilu Bednarku, który jest obecnie jednym z najpopularniejszych, polskich wykonawców.

O występ Bednarka pytaliście niejednokrotnie w mailach do naszej redakcji. Ci, którzy bacznie nas obserwowali – zdążyli kupić bilety na koncert, ten kto przegapił naszą, majową zapowiedź koncertu – niestety nie zdoła już zdobyć wejściówki gdyż te – rozeszły się jak świeże bułeczki.

Podczas czwartkowego koncertu usłyszymy z pewnością takie kawałki młodego artysty jak ''Chodź ucieknijmy'', ''Cisza'', ''Szukając szczęścia'', czy ''Chcę przy Tobie być''. Start czwartkowego koncertu godzina 21.00.

 


 

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • baczny_obserwator 2014-07-16 22:00:25 83.20.*.*
    To w końcu w czwartek, czy w piątek ten koncert?
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0