Dziś jest: 25.07.2024
Imieniny: Jakuba, Krzysztofa
Data dodania: 2024-07-09 13:27

Redakcja

Na cudzych blachach zalał diesla. Chytry chłop z Zatorza poszukiwany [WIDEO]

Na cudzych blachach zalał diesla. Chytry chłop z Zatorza poszukiwany [WIDEO]
Policja z Olsztyna szuka mężczyzny z nagrania. Chodzi o kradzież paliwa i tablic rejestracyjnych
Fot. KMP w Olsztynie

Pewien mężczyzna miał chytry plan, żeby ukraść paliwo i skierować podejrzenia na kogoś innego. Nagrania z monitoringu nie zostawiają jednak złudzeń. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie, są proszone o kontakt z olsztyńską policją.

reklama

Funkcjonariusze z Wydziały dw. Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyjaśniają okoliczności kradzieży tablicy rejestracyjnej, która następnie została wykorzystana do kradzieży paliwa na stacji benzynowej. Do zdarzenia doszło 18 kwietnia 2024 r. na olsztyńskim Zatorzu.

W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringów - wynika z nich, że tablicę i paliwo ukradł ten sam mężczyzna widoczny na filmie.

Najpierw zdemontował tablicę z jednego z zaparkowanych samochodów, a następnie zamocował ją do innego pojazdu, którym pojechał na stację benzynową. W taki sposób przygotował się do tego, aby odjechać od dystrybutora bez uiszczenia opłaty za zatankowany olej napędowy.

Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie, można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 34 64, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: [email protected].

Źródło: KMP w Olsztynie / Własne

Tagi: prawo Zatorze

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz


www.autoczescionline24.pl