Mundial po olsztyńsku

Sposobów na kibicowanie jest tak wiele, jak samych kibiców. Każdy z nich jest dobry, pod warunkiem, że mamy z kim i gdzie podzielić się naszymi emocjami.

Coraz bardziej popularnym sposobem na przeżywanie wrażeń związanych z mistrzostwami jest wspólne spotkanie w pubie. Właściciele barów dbają o to, aby przyciągnąć do siebie jak największe rzesze spragnionych futbolu (i piwa) kibiców. Duże telebimy, dobre nagłośnienie, piłkarskie elementy wystroju wnętrza i specjalne promocje. To tylko niektóre atrakcje przygotowane dla fanów tego sportu. Dzięki nim mają poczuć klimat i atmosferę Mundialu.

W olsztyńskich pubach na dobre ruszyły już transmisje kolejnych meczy. Na specjalnie przygotowanych tablicach zapisywane są najbliższe transmisje oraz wyniki. Przy barze na kibiców czeka mnóstwo promocji związanych z prawidłowym wytypowaniem wyniku.

Choć piłka nożna gromadzi w pubach głównie mężczyzn, to nie można powiedzieć, że panie omijają te miejsca z daleka. W wielu barach można zauważyć coraz większą ilość stolików zajętych przez kobiety. Wspólna pasja jest więc nie tylko okazją do powiększenia utargu, ale również metodą na znalezienie płaszczyzny porozumienia między przedstawicielami dwóch różnych płci.

Wielbiciele piłki nożnej nie mają w Olsztynie na co narzekać. Praktycznie każdy pub i bar jest wyposażony w duży telebim lub telewizor. Dzięki temu możemy oglądać mecz w znakomitej jakości. Poza tym, piwo pod ręką, ludzie połączeni wspólną pasją i możliwość wygrania kolejnych kufli, oczywiście napełnionych po brzegi. Fanom futbolu nie trzeba już niczego więcej.

Źródło: własne

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Zamknij Elbląska Uczelnia Humanistyczno Ekonomiczna