Dziś jest: 25.07.2024
Imieniny: Jakuba, Krzysztofa
Data dodania: 2024-07-08 12:31

Krzysztof Brągiel

Miss Polski 2024. Ostródzianka o włos od korony i 100 tys. zł

Miss Polski 2024. Ostródzianka o włos od korony i 100 tys. zł
Weronika Kietlińska (druga z lewej) z Ostródy została I Wicemiss Polski 2024
Fot. materiały organizatora

Niesamowite emocje przeżyła Weronika Kietlińska podczas finałowej gali Miss Polski 2024 w Nowym Sączu. Ostródzianka do ostatniej chwili walczyła o koronę, która ostatecznie powędrowała do Kasandry Zawal z Wielkopolski.

reklama

W piątek (5 lipca) w Nowym Sączu odbyła się gala Miss Polski 2024. Wśród 32 finalistek znalazły się dwie reprezentantki województwa warmińsko-mazurskiego: Weronika Kietlińska i Aneta Czarnowska.

Do ostatniej chwili w walce o koronę była Kietlińska, która ostatecznie sięgnęła po tytuł I Wicemiss Polski 2024. Dodatkowo nasza reprezentantka została doceniona tytułem Miss Foto. Zauważony został też występ Anety Czarnowskiej, która zdobyła tytuł Miss Elegancji.

Weronika Kietlińska i Aneta Czarnowska

Najważniejszy tytuł powędrował do Kasandry Zawal z Wielkopolski, która odebrała koronę z rąk Angeliki Jurkowianiec - Miss Polski 2023. Dodatkowo, zwyciężczyni zainkasowała nagrodę finansową w kwocie 100 tys. zł. Teraz przed nową miss możliwość reprezentowania Polski w konkursach międzynarodowych.

Obie nasze reprezentantki pochodzą z Ostródy. Weronika od 13 roku życia pracowała jako modelka jeżdżąc na kontrakty modelingowe, na których brała udział w licznych sesjach zdjęciowych i pokazach mody. Aneta studiowała na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, gdzie uzyskała tytuł magistra z Matematyki finansowej oraz Marketingu i Logistyki.

Zwyciężczyni, Kasandra Zawal, ma 28 lat i pochodzi z Bierzglinka w województwie wielkopolskim. Na co dzień mieszka w Warszawie, gdzie pracuje jako dziennikarka dla jednej z największych redakcji w Polsce. Pisze najczęściej o tematyce lifestylowej, zdrowotnej i urodowej, chociaż przyznaje, że najbliższa jest jej problematyka społeczna.

Angelika Jurkowianiec przekazała koronę nowej Miss Polski, Kasandrze Zawal

TOP 5 Miss Polski 2024:

4 wice Miss Polski Karolina Grabowska: podlaskie
3 wice Miss Polski Zuzanna Balonek: małopolskie
2 wice Miss Polski Zuzanna Śladowska: mazowieckie
1 wice Miss Polski Weronika Kietlińska: warmińsko-mazurskie

Miss Polski 2024 Kasandra Zawal: wielkopolskie

Galeria

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz


www.autoczescionline24.pl