Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

Marian Podziewski utrzymał stołek Wojewody

W Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odbyło się spotkanie premiera Donalda Tuska z nowymi wojewodami. Przedstawicielem administracji rządowej na terenie Warmii i Mazur - ponownie został Marian Podziewski.

reklama

Jeszcze do niedawna nie było pewne – kto zajmie stanowisko wojewody warmińsko-mazurskiego. Nieoficjalnie mówiło się nawet o wybraniu na to stanowisko przedstawiciela PO. Tak się jednak nie stało. Przedstawiciel PSL - Marian Podziewski zatrzyma swoje stanowisko.

 

Każdy z wybranych przedstawicieli rządu w terenie pozostanie w swoim regionie. Nie zostanie więc póki co wprowadzony w życie pomysł stworzenia korpusu wojewodów, czyli na te stanowiska nie będą powoływane osoby spoza swojego regionu - jak planował Premier Donald Tusk.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz
Odpowiadasz na komentarz.
Zaloguj się i odblokuj lepsze komentarze. Historia, wyróżnienie i dodatkowe opcje w Twoim profilu. Zaloguj się

Proponowane artykuły