Dziś jest: 20.07.2024
Imieniny: Czesława, Hieronioma
Data dodania: 2018-01-16 10:39

spk

Ma 28 lat i już 17 zarzutów. Okradał olsztyńskie piwnice

W ręce olsztyńskich policjantów wpadł 28-latek podejrzany o włamanie do piwnicy. Zebrany w toku prowadzonego postępowania materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie mu aż 17 zarzutów za włamania i usiłowania włamań do piwnic i pomieszczeń gospodarczych.

reklama

Olsztyńscy kryminalni podczas swoich działań zdobyli informację, która pozwoliła im ustalić, gdzie mieszka mężczyzna, który w grudniu 2017 roku włamał się do piwnicy jednego z bloków mieszkalnych. Podczas przeszukania jego mieszkania, znaleźli i zabezpieczyli m. in. wysokiej jakości sprzęt wędkarski oraz 8 krzewów marihuany. Zebrany w toku prowadzonego postępowania materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu aż 17 zarzutów za włamania i usiłowania włamań do piwnic i pomieszczeń gospodarczych.

Mieszkaniec Olsztyna usłyszał również zarzut za uprawianie krzewów konopi. Funkcjonariusze odzyskali też przedmioty, które mężczyzna wcześniej ukradł, a później wystawiał w olsztyńskich lombardach.

Według policjantów w ciągu ostatnich dwóch miesięcy mężczyzna ukradł przedmioty warte w sumie około 20 tysięcy złotych.

Prokurator zdecydował o objęciu mężczyzny policyjnym dozorem. Sprawa jest w toku, śledczy ustalają jej szczegóły. Mężczyźnie za popełnione przestępstwa grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz


www.autoczescionline24.pl