Koronawirus. Uczniowie jednej z podstawówek w Biskupcu nie rozpoczną zajęć 1 września

Koronawirus. Uczniowie jednej z podstawówek w Biskupcu nie rozpoczną zajęć 1 września
Uczniowie SP 3 w Biskupcu rozpoczną rok szkolny później niż zakładano
Fot. Google Street View

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Biskupcu nie rozpoczną roku szkolnego 1 września. Powodem jest koronawirus, który został wykryty u członka rodziny pracownika placówki.

Burmistrz Biskupca, Kamil Kozłowski, poinformował w mediach społecznościowych, że uczniowie SP nr 3 rozpoczną rok szkolny później, a nie 1 września, jak większość placówek. Powód? U członka rodziny pracownika szkoły wykryto koronawirusa, w związku z tym pierwsze zajęcia będą mogły się odbyć nie wcześniej niż 8 września.

W związku z wykryciem w naszej gminie pierwszego przypadku koronawirusa u członka rodziny pracownika Szkoły Podstawowej nr 3 zdecydowałem o przesunięciu terminu rozpoczęcia roku szkolnego w tej szkole na dzień 8 września 2020 r, z jednoczesnym zastrzeżeniem, że w związku z dynamiką sytuacji termin ten może ulec zmianie.

Wznowienie funkcjonowania tej placówki będzie możliwe dopiero po przebadaniu wszystkich jej pracowników.

Podjęte przeze mnie działania mają na celu przede wszystkim troskę o zdrowie dzieci, ich rodziców, nauczycieli i pracowników oświaty oraz naszych mieszkańców.

- czytamy w komunikacie burmistrza.

Szanowni Państwo, W związku z wykryciem w naszej gminie pierwszego przypadku koronawirusa u członka rodziny pracownika...

Opublikowany przez Kamila Kozłowskiego Burmistrza Biskupcę Poniedziałek, 31 sierpnia 2020

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • Hejo 2020-09-01 15:27:24 81.15.*.*
    Nie będziemy się uczyć nie będziemy się leczyć,bo wszystko pozamykane,ale imprezy typu festiwal browaru,czy dożynki to ok mogą się odbyć gdzie tłum ludzi ,no ale cóż przecież KORONA WIRUS,paranoja jakaś
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 1 0
  • PiotrPiotr1382 2020-09-01 11:07:21 81.190.*.*
    Ale tragedia pewnie by zaraził całą szkołe pierszy raz w swoim zyciu dowiaduje się o chorym na grype.🤣🤣🤣
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 3 0