Kopernik na Rajdzie Świdnickim

Klasyczne, dolnośląskie trasy, doborowa stawka kierowców, tysiące kibiców - tak zapowiada się druga runda Rajdowego Pucharu Polski - Rajd Świdnicki. Na starcie nie może zabraknąć Toyoty Corolli z wizerunkiem Kopernika Warmiaka. Trzymajcie kciuki za warmińską załogę!

W sobotnim rajdzie Krzysztof Szeszko wystartuje wyjątkowo z innym pilotem. Zwykle z ''Szeszkinem'' jeździ Wojtek Jermakow, tym razem zastąpi go  doświadczona pilotka Olsztyńskiego Klubu Rajdowego Jagna Stankiewicz - Ze względu na tragiczne wydarzenia sprzed kilkunastu dni organizatorzy w ostatniej chwili zmienili termin rajdu. Nowa data zawodów niestety koliduje z innymi zobowiązaniami Wojtka. - informuje Krzysztof Szeszko. 

Rajd jest połączony z rundą Mistrzostw Polski - Rajdem Elmot. Gwarantuje to duże zainteresowanie kibiców i mediów imprezą, w której w sumie na trasie pojawi się ponad sto załóg. Krzysztof Szeszko na dolnośląskich, klasycznych OSach czuje się bardzo dobrze i zapowiada walkę z autami tylnonapędowymi.

Rajd Świdnicki jest drugim z pięciu w tym roku, w których olsztyńska załoga będzie promować Kopernika Warmiaka. Jest to możliwe dzięki realizacji przez Powiat Olsztyński projektu promocyjnego Kopernik Warmiakiem, który jest dofinansowany ze środków unijnych.

Źródło: Własne/Starostwo Powiatowe w Olsztynie

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz