Dziś jest: 13.09.2025
Imieniny: Aureliusza, Eugenii
Data dodania: 2013-08-22 08:26

Iwona Starczewska

Kolejny weekend z ''Olsztyn. Aktywnie!''

W stolicy Warmii i Mazur wciąż trwa akcja ''Olsztyn. Aktywnie'', czyli coś dla tych, którzy wolny czas chcą spędzić na świeżym powietrzu zamiast zalegać na kanapie. W ten weekend szykuje się kolejna porcja atrakcji: taniec, jazda konna, czy tai chi - każdy znajdzie coś dla siebie.

reklama

W najbliższą sobotę partner akcji ''Olsztyn. Aktywnie'' - Fitness Club Sylwetka - proponuje fanom aktywności i osobom dbającym o zdrową dietę zajęcia taneczne oraz wykład dotyczących podstaw zdrowego żywienia u osób aktywnych, którego hasłem przewodnim będzie „Człowiek jest tym co i je tym co robi”.

Miłośnicy historii będą mieli okazję posłuchać ciekawych opowieści o Olsztynie i jego okolicach podczas wycieczki z przewodnikiem.

Osoby lubiące adrenalinę powinny spróbować kolarstwa grawitacyjnego pod okiem profesjonalnych instruktorów i na specjalnie przygotowanych trasach.


W niedzielę będzie można skorzystać z bezpłatnego szkolenia z zakresu jeździectwa, zajęć golfa prowadzonych przez kadrę instruktorską bądź zajęć Tai Chi.

Odbędzie się również spływ kajakowy na Pisie Warmińskiej, na trasie: Wadąg – Odcinek Barczewo – Elektrownia Wadąg.

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych zajęć znajdują się na stronie: www.aktywnie.olsztyn.eu

Źródło: UM Olsztyna/aktywnie.olsztyn.eu

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz