Dziś jest: 27.04.2024
Imieniny: Felicji, Teofila, Zyty
Data dodania: 2015-02-11 21:17

KKS Olsztyn: Horror z happy endem (zdjęcia)

KKS Olsztyn pokonał ostatni w tabeli ŁKS SMS Łódź 80:65. Było to drugie zwycięstwo olsztynianek w rundzie finałowej I ligi.

- Zawodniczki były wyczulone, że mają wejść skoncentrowane w mecz - powiedział po spotkaniu Tomasz Sztąberski, opiekun olsztyńskiego zespołu.

Z całą pewnością koncentracji nie zabrakło w pierwszej połowie meczu, kiedy olsztynianki odskoczyły rywalkom na 21 punktów. Niestety, od trzeciej kwarty znacząca przewaga zaczęła niebezpiecznie topnieć. W tej części spotkania KKS zdobył zaledwie 6 "oczek". W ostatniej odsłonie olsztynianki zagrały już pewniej i dzięki czemu wygrały całe spotkanie.

KKS Olsztyn – ŁKS SMS Łódź 80:65 (26:19, 24:10, 6:22, 24:14)

KKS Olsztyn: Dominika Spittal 14, Natalia Żukowska 4, Aneta Burandt 19, Jolanta Wichłacz, Alicja Minczewska 18, Agnieszka Piwowarczyk, Anna Todys 2, Ksenia Zajączkowska 17, Aleksandra Mońko 6

Źródło: własne