Jak poznać fajnego faceta przez internet? Poznaj 5 zasad, które z pewnością Ci pomogą!

Jak poznać fajnego faceta przez internet? Poznaj 5 zasad, które z pewnością Ci pomogą!
Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Materiał Partnera

W realu trudno Ci kogoś poznać? Chodzisz z randki na randkę i żaden z poznanych mężczyzn nie spełnia Twoich oczekiwań? Samotność doskwiera Ci tak bardzo, że postanowiłaś coś z tym zrobić i w końcu poznać kogoś wartościowego? Zastanawiasz się, czy internet to dobre miejsce na znalezienie swojej drugiej połówki? Zapoznaj się z poniższymi wskazówkami dotyczącymi skutecznych poszukiwań swojej drugiej połówki przez internetowe biura matrymonialne, a los z pewnością się do Ciebie uśmiechnie.

  • Przede wszystkim – daj sobie szansę i zacznij szukać!

Internet jest miejscem, w którym coraz więcej osób szuka miłości. I nie ma w tym nic złego. Aby zacząć dobrze szukać, skorzystaj z usług i ofert zamieszczonych na poważnym portalu randkowym, takim jak np. MyDwoje.pl. Na początek załóż swój profil. Opisz siebie w ciekawy, niebanalny sposób, zainteresuj potencjalnego czytelnika tak, aby chciał dowiedzieć się więcej w prywatnej wiadomości. Nie rozpisuj się zbytnio na tematy rodzinne czy zbyt intymne, takie szczegóły zostaw na potem. Nie sugeruj się gotowymi opisami, które z łatwością znajdziesz w internecie. Niech opis Twojej osoby będzie unikalny i jedyny w swoim rodzaju. Dołącz do tego aktualne, efektowne, ładne zdjęcia, które przyciągają oko i sprawią, że mężczyźni będą chcieli więcej się o Tobie dowiedzieć. Po prostu pozostań sobą.

2. Myśl pozytywnie

Wiele kobiet, które chcą skorzystać z usług internetowych biur matrymonialnych, nie do końca wierzą w ich moc i z góry zakładają, że może kogoś uda im się spotkać, ale z pewnością nic z tego nie wyjdzie. To duży błąd. Wiele historii par, które poznały się np. dzięki MyDwoje.pl, pokazuje, że darmowe portale randkowe mają wielką moc i możliwe jest zbudowanie trwałej i pięknej relacji z partnerem poznanym na internetowej randce. Po prostu zmień myślenie i uwierz, że po drugiej stronie monitora siedzi wartościowy, odpowiedzialny, przystojny, ciekawy świata i nowych doświadczeń facet, który tak jak Ty chce poznać kogoś na stałe i tak jak Ty chce po prostu być szczęśliwy w związku. Naprawdę możesz się miło zaskoczyć! Siła pozytywnego myślenia jest ogromna, wystarczy w nią uwierzyć.

3. Apetyt rośnie w miarę jedzenia…

Kiedy już zaczniesz z kimś rozmawiać i wymieniać wiadomości - dawkuj przekazywane informacje o sobie. Pamiętaj, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Mężczyźni nie lubią, kiedy kobieta już w pierwszych zdaniach korespondencji czy na pierwszej randce mówi o sobie wszystko, opowiada o swojej rodzinie bliższej i dalszej, o swoich oczekiwaniach, o chęci posiadania potomstwa (lub nieposiadania) etc. Nie rozpamiętuj też dotychczasowych porażek w miłości, nieudanych związków, przykrych sytuacji z poprzednim partnerem/partnerami. To nie sprzyja budowaniu relacji i może zniechęcić twojego rozmówcę do dalszej konwersacji i do następnego spotkania.

4. Bądź naturalna

Piękno tkwi w prostocie i ta zasada w budowaniu nowych relacji sprawdza się w 100%. Bądź po prostu sobą. Uśmiechaj się, mów, co lubisz robić w wolnym czasie, czym się interesujesz, co sprawia ci przyjemność. Pytaj, ale też nie atakuj lawiną pytań. Pozwól, aby rozmowa między wami przebiegała w sposób naturalny i niewymuszony. Czasami minuta milczenia jest lepsza niż usilne szukanie kolejnego tematu do rozmowy. W ten sposób dowiesz się więcej o Twoim rozmówcy i będziesz mogła zdecydować, czy jest to potencjalny kandydat na kolejną randkę.

5. Jeśli coś jest nie tak – nie kontynuuj znajomości na siłę

Pamiętaj, że jeśli w trakcie rozmowy czy spotkania na żywo coś Cię zaniepokoi – np. osoba po drugiej stronie kabla wyda Ci się nieszczera, jej oferta mało realna, niepoważna, arogancka – zakończ to jak najszybciej. Nie jesteś w żaden sposób zobowiązana do kontynuowania tej znajomości na siłę i robienia „dobrej miny do złej gry”.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz