Miss Polonia z Olsztyna, Izabella Krzan nie mogła spać przed debiutem w ''Pytaniu na śniadanie''

Miss Polonia z Olsztyna, Izabella Krzan nie mogła spać przed debiutem w ''Pytaniu na śniadanie''
Olsztyńska Miss Polonia, Izabella Krzan, przyznała, że stresowała się przed debiutem w "śniadaniówce" TVP
Fot. Izabella Krzan / Instagram

Izabella Krzan ma już za sobą debiut w "śniadaniówce "TVP". Było mnóstwo nerwów, ale pomocną dłoń wyciągnął Tomasz Kammel. Sama gwiazda ciepło wypowiedziała się o swojej poprzedniczce.

Głośne odejście Marzeny Rogalskiej z "Pytania na śniadanie" miało duży wpływ na karierę Izabelli Krzan, która zastąpiła ją u boku Tomasza Kammela na fotelu współprowadzącej. Po kilku odcinkach testowych, które przeszła pomyślnie może liczyć na dłuższą posadę.

Izabella Krzan w wywiadzie uchyliła rąbka tajemnicy, jak czuła się przed swoim debiutem w "Pytaniu na śniadanie".

Dzień wcześniej dostałam telefon, że jest taka sprawa i trzeba to następnego dnia poprowadzić. Początkowo byłam poniekąd załamana i roztrzęsiona, bo to jest ogromne wyzwanie i nagle dostaje się taką szansę, o której się kiedyś marzyło, ale w tym momencie po prostu czułam się mega rozerwana, bo tutaj sytuacja z Marzenką i nagle ja nieprzygotowana wchodzę.

Zadzwoniłam do mamy, powiedziałam, że nie wiem, co mam robić, bo jestem po prostu przerażona i pamiętam, że serce chciało mi wyskoczyć z klatki piersiowej. To nie była łatwa sytuacja, pierwsze dziesięć minut moje stanowisko brzmiało "nie wiem"

- przyznała Krzan.

Izabella Krzan nie mogła spać przed debiutem w "PnŚ". Przyznała się, że była bardziej przestraszona, niż uradowana i wspomniała też o Marzenie Rogalskiej, którą zastąpiła.

Trzygodzinne wejście na żywo, bez przygotowania, w zastępstwie za osobę tak podziwianą i szanowaną również przeze mnie... Czasami jesteśmy wrzucani przez los na głęboką wodę, ale może i tak lepiej. Mam nadzieję, że jakoś sprostałam wyzwaniu. Przede mną z pewnością jeszcze dużo nauki

- wyznała.

Pani Iza pochwaliła również Tomasza Kammela, który bardzo ją wspierał.

Tomek Kammel się mną zajął, zaopiekował i trochę mi pomógł w tym wszystkim. Teraz staramy się zaprzyjaźnić, aby widzowie, oglądając nas, poczuli, że jest między nami fajny "vibe"

– powiedziała.

Krzan zapewnia, że nie zamierza naśladować Marzeny Rogalskiej.

Nigdy bym nie próbowała Marzenki zastąpić, bo nie mam takiego doświadczenia i takiej wiedzy. To jest ikona dziennikarstwa, która ma przeogromną wiedzę, a ja jako 26-latka jeszcze wiele lat mi zajmie, aby choć trochę być tak elokwentna, jak jest Marzenka - stwierdza samokrytycznie prezenterka. Ja kreuję teraz swoją postać i mam nadzieję, że wzbudzę jakieś przyjemne odczucia naszych widzów.

Dziczek trzyma kciuki za dalszą karierę pani Izy.

***

Izabella Krzan, Miss Polonia z Olsztyna, prowadzącą ''Pytanie na śniadanie'' w TVP

KL

Galeria

Komentarze (9)

Dodaj swój komentarz

 • Nocny Marek 2021-03-01 23:00:39 88.156.*.*
  Iza, zdrowa reakcja na nowe wyzwanie! Jest coś fascynującego w tej burzy myśli, w tych pytaniach bez pewnych odpowiedzi, czując, że jutrzejszy dzień bedzie kolejna niespodzianka ale czy przewidywalna?
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 3 1
 • Mirek 2021-03-01 22:00:22 185.135.*.*
  Chodziła z moim synem do liceum Spoko dziewczyna
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 2 0
 • Mikki 2021-03-01 21:58:58 195.136.*.*
  Musi częściej występować przed kamera
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 4 2
 • Jasio 2021-03-01 21:56:16 83.5.*.*
  Kamell straszny opiekun się znalazł. Marzenki nie wsparł nawet słowem po jej odejściu. To samo będzie z Izą, jak skończy się jej przygoda z TVPiS, a się skończy! Taka to solidarność pisia!!!
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 4 4
 • Ryb 2021-03-01 21:50:03 185.135.*.*
  Biedna Izabelka dobrze ,że serduszko nie wyfrunęło jej z klatki piersiowej . I co w takim razie z debiutem w telewizji śniadaniowej ?
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 2 0
 • Ryb 2021-03-01 21:50:03 185.135.*.*
  Biedna Izabelka dobrze ,że serduszko nie wyfrunęło jej z klatki piersiowej . I co w takim razie z debiutem w telewizji śniadaniowej ?
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 1 0