Dziś jest: 24.02.2024
Imieniny: Bogusza, Macieja
Data dodania: 2024-02-01 10:23

Krzysztof Brągiel

Izabella Krzan dołącza do projektu Krzysztofa Stanowskiego

Izabella Krzan dołącza do projektu Krzysztofa Stanowskiego
Izabella Krzan dołącza do Kanału Zero
Fot. Izabella Krzan / Instagram

Izabella Krzan dołączyła do znanych osób, które będą twarzami „Kanału Zero”. W nowym projekcie Krzysztofa Stanowskiego, pochodząca z Olsztyna prezenterka telewizyjna, zajmie się prowadzeniem poranków.

reklama

Krzan od 2021 roku prowadziła „Pytanie na śniadanie” w TVP 2. Wraz z Tomaszem Kammelem tworzyła duet "Krzammel", który cieszył się dużą sympatią widzów. Po zmianach w Telewizji Polskiej dotychczasowi prezenterzy "PnŚ" musieli pożegnać się jednak z pracą dla publicznego nadawcy.

Poza Krzan i Kammelem ze „śniadaniówką” rozstali się: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Małgorzata Tomaszewska, Małgorzata Opczowska, Ida Nowakowska czy Tomasz Wolny.

Na nowe zawodowe wyzwanie Miss Polonia z 2016 roku nie musiała długo czekać. W środę (31 stycznia) Kanał Zero ogłosił Krzan jako kolejną dużą osobowość, która dołączyła do projektu Krzysztofa Stanowskiego. - Poranki to zdecydowanie jej chleb powszedni. Witamy w Kanale Zero! - czytamy w mediach społecznościowych Kanału. - Przejście z TV do internetu to spore wyzwanie. W razie czego, zawsze możecie za dwie stówki kupić u mnie samogłoskę i też się dogadamy – komentuje nową pracę Krzan, nawiązując do "Koła fortuny", które w TVP prowadziła w duecie z Norbim.

Kanał Zero ma oficjalnie ruszyć dzisiaj, 1 lutego. Krzysztof Stanowski poinformował, że na początek pojawi się tylko jeden materiał. O godzinie 20 rozmowę na żywo z pomysłodawcą youtubowego kanału poprowadzi Przemysław Rudzki.

Krzan dołączyła do zespołu, który będą tworzyć m.in. komik Kacper Ruciński, dziennikarz Robert Mazurek, naukowiec Tomasz Rożek, prawnicy Marcin Matczak i Bogusław Leśnodorski, ekspert od spraw wojskowych Jarosław Wolski, youtuber Maciej Dąbrowski (Człowiek Warga), prawnik Robert Gwiazdowski, krytyk filmowy Tomasz Raczek, dziennikarz Marcin Meller czy inwestor Rafał Zaorski.

Przypomnijmy, że Stanowski postanowił założyć Kanał Zero po konflikcie z pozostałymi właścicielami Kanału Sportowego m.in. Mateuszem Borkiem. W listopadzie ubiegłego roku Stanowski sprzedał spółkę, za pośrednictwem której miał ponad 20 proc. Kanału Sportowego, Maciejowi Wandzlowi, byłemu współwłaścicielowi Legii Warszawa.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz


www.autoczescionline24.pl