Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

IV Piknik Sztuki. Na starówce sztuka spotkała się z muzyką [ZDJĘCIA]

IV Piknik Sztuki. Na starówce sztuka spotkała się z muzyką [ZDJĘCIA]
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

W piątkowe popołudnie na olsztyńskiej starówce już po raz czwarty odbył się Piknik Sztuki zorganizowany przez Wydział Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

reklama

Piknik Sztuki odbył się już po raz czwarty przy scenie staromiejskiej. Podobnie jak w latach ubiegłych w programie nie zabrakło m.in. występów zespołów muzycznych, portretowania publiczności, ceramicznych wariacji, kolorowych tatuaży i konkursów z nagrodami.

- Piknik jest okazją aby sztuka spotkała się z muzyką - mówili organizatorzy przedsięwzięcia. - Studenci łączą siły z wykładowcami, by podzielić się swoją pasją i twórczością z mieszkańcami Olsztyna.

Wydarzenie poprowadził dr Jan Połowianiuk dyrygent, prodziekan Wydziału Sztuki na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

Jednym z zadań imprezy było zachęcenie do podjęcia studiów na kierunkach artystycznych.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz
Odpowiadasz na komentarz.
Zaloguj się i odblokuj lepsze komentarze. Historia, wyróżnienie i dodatkowe opcje w Twoim profilu. Zaloguj się

Proponowane artykuły