Giganci polskiego rocka zagrają w Olsztynie!

Fani rocka z uśmiechem na twarzy zacierają ręce. A wszystko za sprawą niedzielnego koncertu legendy polskiej sceny rockowej - zespołu Perfect, który rozgrzeje olsztyńską publiczność w Uranii.

Koncert Grzegorza Markowskiego i jego zespołu odbędzie się z okazji 30-lecia istnienia tej legendarnej formacji. Choć Perfect został założony w 1977 roku, swoją pierwszą studyjną płytę wydał dokładnie 30 lat temu. Warto dodać, że krążek sprzedał się w milionowym nakładzie!

Do dziś zespół jest uznawany za jednego z czołowych gigantów polskiej sceny muzycznej. Świadczą o tym nie tylko pełne sale podczas koncertów, ale również niesłabnąca popularność takich przebojów jak:  „Nie płacz Ewka”, "Chcemy być sobą", "Niewiele ci mogę dać", czy „Autobiografia”.

Wszystkich wielbicieli zarówno rocka, jak i Perfectu zapraszamy w niedzielę, 13 marca 2011r., o godz. 16.00 do Hali Urania. Bilety w cenie 60, 70 zł można kupić w sekretariacie hali widowiskowej Urania od poniedziałku do piątku do godz. 15.30. Więcej informacji pod numerem telefonu: 607 780 766.

Źródło: perfect.art.pl/własne

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz