Festiwal Strefa Przygody już za nami

Festyn orientalny, pokaz tańca brzucha, pamiątkowe zdjęcie z dinozaurem, a także prelekcje znanych podróżników. To wszystko i jeszcze więcej działo się na olsztyńskiej starówce, która w miniony weekend stała się strefą przygody.

Dalekie podróże bez ruszania się z miejsca - to oczywiście możliwe! Doświadczyli tego olsztynianie, którzy w miniony weekend odwiedzili starówkę. Tam atrakcji nie brakowało.

 

Festyn „Pszczoła i Miód”, gry i konkursy dla młodych archeologów i podróżników, szisza bar,  JuraPark z Solca Kujawskiego z rzeźbami dinozaurów, pokaz tańca brzucha czy możliwość sprawienia sobie tatuażu etnicznego.

Trwający trzy dni Festiwal Strefa Przygody to również spotkania z podróżnikami oraz pokazy multimedialne "Makro - fabryka skamieniałości'', ''W krainie Nandu i Guanako'' w Galerii Rynek MOK.

Chętnych do wkroczenia w strefę przygody nie brakowało. Bo jak tu nie skorzystać kiedy od dalekich podróży dzielił nas tylko krok...

Dla tych, którzy tegoroczny Festiwal Strefa Przygody przegapili, dobra wiadomość - kolejny, z pewnością jeszcze bogatszy w atrakcje, już za rok.

Źródło: Własne

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • pielinka 2010-08-23 15:10:15 83.13.*.*
    super zdjecia:) dziekujemy za fotorelacje
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0