ENEMEF: Noc Zmierzchu i Wampirów

Wielbiciele nocnych maratonów filmowych już niedługo będą mieli okazję ponownie zasiąść w wygodnych fotelach olsztyńskiego kina Helios. 20 listopada odbędzie się kolejny ENEMEF, tym razem pod hasłem ''Noc Zmierzchu i Wampirów''.

''Noc Zmierzchu i Wampirów'' to niesamowita gratka dla fanów opowieści o wampirach - zwłaszcza tych, których urzekła pierwsza część filmu ''Zmierzch''. Podczas  najbliższego ENEMEFu premierowo zostanie pokazany jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku czyli "Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu".  Oprócz niego będzie można obejrzeć także pierwszą część sagi i  film ''Underworld: Ewolucja". Ten maraton to idealny sposób na spędzenie piątkowej nocy dla miłośników kłów i mrocznego klimatu!

Najbliższy ENEMEF odbędzie się  20 listopada w kinie Helios i potrwa od 23.30 do 6.00. Ceny biletów wahają się w granicach 15-25 złotych. Działa już przedsprzedaż biletów, jednak, jak zawsze na ENEMEFy, nie można dokonać ich rezerwacji.

Więcej informacji na temat tego ENEMEFu, cen biletów, jak również głosowanie na kolejność emisji filmów znajdziesz pod adresem: www.enemef.pl. Na stronie można również:
- zagłosować na repertuar kolejnych maratonów,
- zapisać się do listy osób bezpłatnie otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub sms-em,
- wygrać zniżkę - przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilkaset zarejestrowanych na stronie osób - otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

Źródło: ENEMEF

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz