Wkrótce więcej szczegółów.
A | A | A
Enej i goście zagrali w amfiteatrze
To było naprawdę niesamowite zakończenie wakacji w Olsztynie! W ramach Olsztyńskiej Ofensywy Muzycznej na scenie amfiteatru wystąpił zespół Enej w towarzystwie ''Poparzonych Kawą Trzy'' i olsztyńskiej ''Łydki Grubasa''. Zobacz fotorelację z imprezy!
reklama
Źródło: własne










Komentarze (5)
Dodaj swój komentarz