Elektroniczne Pejzaże Muzyczne

Elektroniczne Pejzaże Muzyczne
Fot. Łukasz Kozłowski / olsztyn.com.pl

Za nami koncert z cyklu Elektroniczne Pejzaże Muzyczne, który otworzył święto ulicy Dąbrowszczaków. Mimo nienajlepszej pogody, olsztyńska publiczność dopisała. Polecamy fotorelację z tego wydarzenia!

Na scenie ustawionej między siedzibą MOK w kamienicy Naujacka a parkingiem przy sądach, wystąpił Andrzej "Andymian" Mierzyński z Elżbietą Mierzyńską i grupą tańca współczesnego Pryzmat w spektaklu "Zaklęty Ptak". Gościem specjalnym Elektronicznych Pejzaży był Władysław "Gudonis" Komendarek.

Koncert był prawdziwą ucztą dla miłośników muzyki elektronicznej. Elektroniczne Pejzaże Muzyczne określane są coraz częściej jako Music & Art of Imaging, ponieważ klawiszowej grze z wykorzystaniem nowoczesnych brzmień towarzyszą scenicznie prezentacje, śpiew, recytatyw, ruch, taniec, ekranowa opowieść.

Pierwsza edycja imprezy odbyła się 2005 roku.

Dziś od godziny 12 przez cały dzień na ulicy Dąbroszczaków będą odbywać się koncerty, zabawy oraz inne atrakcje z których na pewno każdy z olsztynian znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie także jarmarku rękodzieła, pokazów kulinarnych czy też spektakli teatralnych.

Źródło: własne

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • widz 2011-06-28 18:00:05 46.113.*.*
    super , gratulacje , dalszej udanej współpracy muzyków i tancerzy
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0