Dziennikarze pod żaglami

Już po raz siedemnasty w walce o tytuł mistrza Polski w żeglarstwie, zmierzą się przedstawiciele największych krajowych ośrodków medialnych. Żeglarskie Mistrzostwa Polski Dziennikarzy startują już w ten weekend w Mikołajkach.

 

Od 6 do 8 sierpnia będziemy mogli oglądać żeglarskie zmagania dziennikarzy. W regatach wezmą udział przedstawiciele mediów z całej Polski.

Mikołajska impreza od lat cieszy się popularnością, a uczestnicy reprezentują największe rozgłośnie radiowe, stacje telewizyjne, gazety i portale internetowe w naszym kraju.

Każda redakcja jest reprezentowana przez załogę składającą się z minimum trzech osób. Sternik musi być dziennikarzem i musi posiadać patent żeglarza jachtowego. Uczestnicy rywalizują w klasie Omega. Jachty i osprzęt gwarantuje organizator regat, czyli Warmińsko-Mazurskie Towarzystwo Żeglarskie.

Dodatkowo wszyscy żeglarze mają zapewniony udział w imprezach towarzyszących regatom oraz opiekę organizatorów. Sprawdzian umiejętności żeglarskich dziennikarzy z pewnością dostarczy widzom wielu emocjonujących wrażeń.

Źródło: zagle.com.pl/własne

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz