Dni Olsztyna. Stolicę Warmii i Mazur odwiedził Andrzej Grabowski [ZDJĘCIA]

Dni Olsztyna. Stolicę Warmii i Mazur odwiedził Andrzej Grabowski [ZDJĘCIA]
Andrzej Grabowski wraz z zespołem Cedury wystąpił w Olsztynie
Fot. Artur Szczepański / Olsztyn.com.pl

W miniony weekend (24-26 lipca) odbyły się Dni Olsztyna. Na scenie wystąpiło wielu znanych i lubianych artystów. Swój program przed olsztyńską publicznością, zaprezentował także Andrzej Grabowski z zespołem Cedury, aktor i artysta kabaretowy.

W niedzielę wieczorem (26 lipca) w ramach obchodów Dni Olsztyna w amfiteatrze im. Czesława Niemena wystąpił Andrzej Grabowski wraz z zespołem Cedury. W swoim programie artysta, niesiony swoimi życiowymi doświadczeniami, wciela się z jednej strony w rolę krakowskiego filozofa, uważnego obserwatora rzeczywistości i sensu ludzkiego istnienia, a z drugiej w sympatycznego prześmiewcy rzeczywistości.

Na wydarzenie przyszło ponad 100 osób. W trakcie koncertu obowiązywał nakaz zasłaniania ust i nosa.

***

Czytaj więcej: ''Dni Olsztyna'' w dobie pandemii. Na scenie obchodzący swoje 35-lecie ''Czerwony Tulipan'' [ZDJĘCIA]

***

Andrzej Grabowski to aktor teatralny i filmowy oraz artysta kabaretowy i wokalista. Wystąpił w wielu nagradzanych filmach i serialach, m.in. w „Dniu świra”, „Drogówce”, „E=mc²” czy „Świecie według Kiepskich”. Z kolei za duet producencki Cedury odpowiadają Piotr Krakowski (muzyka) i Wojtek Klimczyk (teksty). Muzycy uświetniają satyryczny występ dźwiękami, w których tradycja spotyka się z nowymi trendami.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz