Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

Dawid Podsiadło wystąpił w Olsztynie

Ma zaledwie 21-lat,  jego utwory już grają wszystkie największe rozgłośnie radiowe, a jego debiutancka płyta "Comfort and Happiness" osiągnęła status potrójnej platyny! Mowa o Dawidzie Podsiadło, który wystąpił na deskach olsztyńskiego amfiteatru.  

reklama

Tłumy fanów wypełniły wczoraj po brzegi olsztyński amfiteatr. Powód? Dawid Podsiadło! Ten młody artysta z niebywałą wrażliwością artystyczną zagrał na deskach amfiteatru po raz drugi.

Pamiętacie jego pierwszy występ, kiedy jeszcze niewielu o nim słyszało? My pamiętamy!

Sami zobaczcie!

Podczas środowego koncertu Podsiadło zaprezentował fanom takie utwory jak ''Trójkąty i kwadraty'', ''Nieznajomy'', ''And I'', czy ''No'', które razem z artystą śpiewał tłum zgromadzony w amfiteatrze.

**

Dawid Podsiadło rozpoczął swoją karierę na scenie dzięki programowi X Factor, którego był laureatem. Podsiadło już w 2013 roku wydał debiutancki album. Dziś Podsiadło koncertuje w całym kraju, również w projekcie ''Męskie granie'' obok najbardziej doświadczonych artystów naszego kraju.

 

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz
Odpowiadasz na komentarz.
Zaloguj się i odblokuj lepsze komentarze. Historia, wyróżnienie i dodatkowe opcje w Twoim profilu. Zaloguj się

Proponowane artykuły