Choinka Życzeń stanęła w starostwie powiatowym

Choinka Życzeń stanęła w starostwie powiatowym
Fot. Starostwo powiatowe w Olsztynie

Nie kolorowa, nie bogata, nie strojna. Za to pełna marzeń, ciepłych myśli i emocji. Taka właśnie ma być Choinka Życzeń Mieszkańców Powiatu, która stanęła w budynku Starostwa Powiatowego w Olsztynie.

- Chcemy być urzędem przyjaznym ludziom, w którym oprócz profesjonalnego załatwienia sprawy, mogą liczyć na uśmiech i dobrą atmosferę. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w świątecznym konkursie związanym z Choinką Życzeń - mówi Jacek Niedzwiecki, kierownik Biura Koordynacji Promocji Starostwa.

Zasady są proste. Wystarczy na kartonowej gwiazdce zapisać swoje marzenie i zawiesić ją na choince w urzędzie. W Biurze Obsługi Interesanta znajduje się lista, na której należy podać swoje dane do kontaktu w razie wygranej. 17 grudnia wszystkie nazwiska z listy wezmą udział w losowaniu. Do wygrania jest 5 zestawów świątecznych upominków od Powiatu Olsztyńskiego, wśród których znajdą się pięknie wydane albumy, książki i gadżety.

Na choince pojawiły się już pierwsze gwiazdki. Czego życzą sobie mieszkańcy Powiatu Olsztyńskiego, dowiemy się za półtora tygodnia.

Źródło: własne, materiał prasowy

Galeria

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz