Brak biletów na mecz ze Skrą Bełchatów!

W sobotę AZS UWM Olsztyn podejmie Skrę Bełchatów. Kibice zmobilizowali się jeszcze długo przed rozpoczęciem spotkania, gdyż bilety na mecz rozeszły się jak ciepłe bułeczki.

Skry Bełchatów chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Każdy siatkarski kibic wie, że w swoich szeregach, drużyna Jacka Nawrockiego, posiada same Polskie i zagraniczne gwiazdy. Mariusz Wlazły, Piotr Gacek, Daniel Pliński, Bartosz Kurek, Michał Winiarski, Marcin Możdżonek, czy Michał Bąkiewicz, to nie tylko trzon zespołu z Bełchatowa, ale również reprezentacji Polski, z którą zdobyli najcenniejsze tytuły – wicemistrzów Świata i mistrzów Europy. Ich uzupełnieniem pozostają reprezentanci różnych krajów, między innymi znany wszystkim Miguel Angel Falasca, Stéphane Antiga, czy Jakub Novotny.

Skra Bełchatów jako jedyna polska drużyna wystapiła w Klubowych Mistrzostwach Świata. Ponadto mistrzowie Polski całkiem nieźle radzą sobie w Lidze Mistrzów. Przez fazę grupową przeszli jak burza, przegrywając tylko pierwszy mecz z Cai Teruel. Do Olsztyna mistrzowie Polski przyjeżdżają już w czwartek prosto z Niemiec, gdzie siatkarze Jacka Nawrockiego rozegrają sparingowe spotkanie z czołową europejską drużyną - VfB Friedrichshafen.

Klub Kibica razem z klubem AZS UWM zachęcają wszystkich kibiców, którzy zasiądą na trybunach hali Urania, do przyłączenia się we wspólnej akcji pod hasłem "Ubierz się na biało-zielono". Organizatorzy zachęcają do nałożenia białej bądź zielonej koszulki lub zabrania czegoś w barwach biało-zielonych, aby podczas meczu wspólnie utworzyć dwukolorowe trybuny.

Mecz AZS UWM Olsztyn – Skra Bełchatów już w najbliższą sobotę (27.02.2010) w hali Urania o godzinie 17.00.

Źródło: azsuwmolsztyn.com.pl/własne

Galeria

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • siatkarz amator:) 2010-02-26 17:11:16 83.9.*.*
    A mi się udało kupić:)Sercem jestem przy Olsztynie,a le wynik raczej wiadomy:)
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
  • blackmen 2010-02-25 10:35:42 87.199.*.*
    niema lepszego od skry belchatow!!!!!!!!!!!!!
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść