Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

AZS Olsztyn przełamał złą passę

AZS Olsztyn przełamał złą passę
Fot. indykpolazs.pl

Indykpol AZS Olsztyn pokonał niemoc, która towarzyszyła zespołowi przez ostatnie trzy spotkania. Akademicy pokonali u siebie wyżej notowany zespół Cuprum Lubin.  

reklama

W meczu 16 kolejki Plus Ligi Indykpol AZS UWM pokonał przed własną publicznością wyżej notowany Cuprum Lubin – zespół, który był faworytem tego spotkania. Olsztyńscy akademicy wygrywając 3:1 przełamali tym samym złą passę, która towarzyszyła im podczas ostatnich trzech przegranych spotkań.

Indykpol AZS Olsztyn – Cuprum Lubin 3:1 (22:25, 27:25, 27:25, 25:19)

Indykpol AZS Olsztyn: Bartosz Bednorz, Filip Stoilović, Paweł Admajtis, Maciej Zadjer, Paweł Woicki, Thomas Koelewijn, Michał Potera (libero) oraz Marcin Waliński, Krzysztof Bieńkowski.

Cuprum Lubin: Grzegorz Łomacz, Wojciech Włodarczyk, Marcin Możdżonek, Mateusz Malinowski, Keith Pupart, Marcus Böhme, Paweł Rusek (libero) oraz Maciej Gorzkiewicz.

MVP meczu został wybrany Paweł Woicki.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz
Odpowiadasz na komentarz.
Zaloguj się i odblokuj lepsze komentarze. Historia, wyróżnienie i dodatkowe opcje w Twoim profilu. Zaloguj się

Proponowane artykuły