Jak mówią organizatorzy, impreza miała za cel przede wszystkim zachęcić osoby, które nigdy nie brały udziału w zawodach, nie tylko biegowych, aby spróbowały swoich sił w sporcie, dzięki czemu będą następnie mogli ocenić swój potencjał.
Organizatorzy planują kolejną edycje imprezy. Organizatorem akcji był Warmiński Klub Rowerowy "FAN" i Fundacja Promocji Sportu wraz z partnerami.
A | A | A
Aktywnie w nowy rok
W niedzielny poranek Warmiński Klub Rowerowy FAN wraz z partnerami zorganizował zawody biegowe pod hasłem Noworoczna Piątka. Olsztynianie potrwiedzili, iż nawet mimo mrozu chcą aktywnie spędzać wolny czas. Zapraszamy do naszej fotorelacji!
reklama
Źródło: własne










Komentarze (0)
Dodaj swój komentarz