Panie Hujecki, w Olsztynie PRZEGRALIŚCIE 36,45% do 63,55%. Więc nie pierdol mi ciulu z Elbląga że ty tu jesteś reprezentatywny.
Uuu ... marszczyfredki się odezwały. Marzenie o własnym kanale i zasięgach nieosiągalne. A z komentów wynika że regularnie oglądacie kanał. Frajerzyny






