Poza tym mało jest w mieście kortów do odbijania piłki paletką? Kojarzę na Jakubowie, kojarzę na kortowie, przy jeziorze Krzywym są, jeszcze pewnie gdzieś się znajdą....
Moim zdaniem autobus do Gietrzwałdu na uroczystości powinien być za darmo, kiedyś tak było? Ale ja i tak idę pieszo, ale dla starszych lub takich co nie mogą przejść to by pomogło.






