W drugim etapie dopiero boisko do piłki nożnej, dodatku syntetyczne i pewno nie pełnowymiarowe. Ech..... "Olsztyn miasto wolne od futbolu"?
Jak to mówią, stanąć, najpierw prawa, potem lewa, potem znowu prawa i jechać dopiero na takiej przecince






